شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی در تشریح نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن:

گزارش عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بررسی شد

سرویس کمیسیون ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که در نشست امروز این کمیسیون گزارش عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بررسی شد، گفت: مشکل‌های مالی این سازمان هفته آینده در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود.
یکشنبه 24 مهر 1390 ساعت 17:48
گزارش عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بررسی شد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که در نشست امروز این کمیسیون گزارش عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بررسی شد، گفت: مشکل‌های مالی این سازمان هفته آینده در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/970.jpg گزارش,عملکرد,سازمان,گسترش,و,نوسازی,صنایع,ایران,بررسی,شد Icana

سیدشریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز - یک‌شنبه 24 مهر- کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نشست امروز این کمیسیون با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس کلیه مدیران و معاونان حوزه‌های مختلف سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران حضور داشتند و توضیحاتی درباره حوزه کاری خود و نحوه عملکردشان به اعضای کمیسیون صنایع و معادن ارائه دادند.

وی با بیان این‌که میهمانان نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس گزارشی از عملکرد خود در طول چند سال گذشته در حوزه صنعت ارائه دادند، تصریح کرد: بررسی وضعیت موجود و نحوه عملکرد بخش‌های مختلف سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مشکلات موجود در این سازمان، از جمله بحث‌های مطرح شده در نشست امروز بود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم تأکید کرد: به علت کمبود وقت در نشست امروز، بررسی موضوع‌های مهم دیگری در زمینه کیفیت تولیدات و همچنین بدهی‌ها و مشکل‌های مالی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به یک‌شنبه هفته آینده موکول شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000