آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پاپری مقدم: فعالیت احزاب منجر به برقراری عدالت در جامعه می شود

تمرین فعالیت حزبی برای انتخابات پیش رو

سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس فعالیت احزاب را منجر به برقراری عدالت و رسیدن به حق مردم در کشور دانست و گفت: نقد کشور توسط احزاب به تقویت دولت منجر می شود.
دوشنبه 25 مهر 1390 ساعت 11:49
تمرین فعالیت حزبی برای انتخابات پیش رو عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس فعالیت احزاب را منجر به برقراری عدالت و رسیدن به حق مردم در کشور دانست و گفت: نقد کشور توسط احزاب به تقویت دولت منجر می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/5481.jpg تمرین,فعالیت,حزبی,برای,انتخابات,پیش,رو Icana

ایوب پاپری مقدم در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه باید شاهد فعالیت بیشتر احزاب در انتخابات پیش رو باشیم گفت: توسعه هرکشوری با نقد منصفانه امکان پذیراست و نقد کشور توسط  احزاب به تقویت دولت منجر می شود.

نماینده مردم دشستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محیطی توسط نظام باید برای مردم به وجود آید که امکان نقد در آن وجود داشته باشد، افزود: احزاب درهر کشوری به نمایندگی از مردم می توانند نقد کنند و محیط عادلانه ای را برای پیشبرد اهداف مردم به وجود آوردند.

عضوفراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: البته بیان اهداف، نظرات و ایده‌های احزاب در چارچوب قانون و نظام باشد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس فعالیت احزاب را منجر به برقراری عدالت و رسیدن به حق مردم در کشور دانست و تصریح کرد:  به خاطرفواید نقد توسط احزاب ، دولت باید به کسانی که او را نقد می کنند هزینه دهد .

وی ساماندهی امور جامعه را از کارکردهای احزاب در کشور خواند و یادآور شد: ضروری است که با تقویت و جلوگیری از تخریب احزاب در کشور، تمرین فعالیت حزبی  برای انتخابات های پیش رو را داشته باشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000