آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/14

بان کی مون: رهبران گروه بیست برای حل مشکلات اقتصادی متحد شوند

سرویس سیاسی
دبیر کل سازمان ملل متحد در حاشیه مجمع بین‌المجالس جهان از رهبران کشورهای گروه بیست خواست با تمرکز بر مسائل داخلی و حل بحران مالی بین‌المللی اعتماد بازارهای مالی را مجددا به دست بیاورند.
دوشنبه 25 مهر 1390 ساعت 17:15
بان کی مون: رهبران گروه بیست برای حل مشکلات اقتصادی متحد شوند دبیر کل سازمان ملل متحد در حاشیه مجمع بین‌المجالس جهان از رهبران کشورهای گروه بیست خواست با تمرکز بر مسائل داخلی و حل بحران مالی بین‌المللی اعتماد بازارهای مالی را مجددا به دست بیاورند. http://cdn.icana.ir/d/019/9100.jpg بان,کی,مون:,رهبران,گروه,بیست,برای,حل,مشکلات,اقتصادی,متحد,شوند Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به سوئیس ، "بان کی مون" دبیر کل سازمان ملل متحد که برای شرکت در مراسم افتتاحیه یکصد و بیست و پنجمین مجمع بین المجالس جهان در برن سوئیس حضور داشت امروز دوشنبه در قالب یک کنفرانس خبری به سخنرانی پرداخت.

وی که در نشست رهبران گروه بیست در کن فرانسه در ماه نوامبر گذشته حضور پیدا کرده بود، به خبرنگاران حاضر در کنفرانس خبری گفت:  مسولیت بهبود شرایط اقتصادی کشورهای بحران زده برعهده رهبران کشورهای گروه بیست قرار دارد.

به عقیده وی برای بازیابی اعتماد از دست رفته و جلب نظر مردم به سوی بازارهای مالی، رهبران کشورهای عضو گروه بیست باید به مرزهای فراتر از کشورهای خود بیندیشند و به مسولیت‌های بین‌المللی خود عمل کنند.

یکصد وبیست و پنجمین مجمع بین‌المجالس جهان روز گذشته (یکشنبه) در برن پایتخت سوئیس برگزار شد و چهارشنبه آینده به پایان خواهد رسید.

هیئت پارلمانی ایران به ریاست "علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی صبح روز گذشته (یکشنبه) برای شرکت در این مجمع ایران را به مقصد سوئیس ترک کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000