شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پارلمان اروپا به بهترین روزنامه‌نگار، جایزه می‌دهد

سرویس سیاسی
پارلمان اروپا چهارمین دوره اعطای جایزه سالیانه بهترین روزنامه‌نگار را چهارشنبه آینده برگزار خواهد کرد.
دوشنبه 25 مهر 1390 ساعت 16:14
پارلمان اروپا به بهترین روزنامه‌نگار، جایزه می‌دهد پارلمان اروپا چهارمین دوره اعطای جایزه سالیانه بهترین روزنامه‌نگار را چهارشنبه آینده برگزار خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/372.jpg پارلمان,اروپا,به,بهترین,روزنامه‌نگار،,جایزه,می‌دهد Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از وب سایت پارلمان اروپا، "جرزی بوزک" رئیس پارلمان اروپا 19 اکتبر جاری جایزه سالیانه برترین روزنامه‌نگار را در چهارمین دوره آن به بهترین روزنامه‌نگارانتخابی از سوی هیئت داوران ارائه خواهد کرد.

این جایزه به فردی تعلق خواهد گرفت که مسائل مهم اروپا را به خوبی پوشش داده و یا درک بهتری از نهادها و سیاست‌های اتحادیه اروپا را منتقل کرده است.

این مراسم قرار است صبح چهارشنبه و در صحن علنی پارلمان اروپا برگزار شود.

هیئت داوران این جشنواره از هر کشور اروپایی 64 برنده کشوری انتخاب کرده که از میان آنها 21 نفر در بخش مطبوعات نوشتاری، 16 نفر در بخش رادیو، 15 نفر در بخش تلویزیون و 12 نفر دیگر نیز در بخش اینترنت خواهد بود.

هیئت داوران حاضر در پارلمان اروپا نیز شامل سه نفر از نمایندگان این نهاد خواهد بود که از این میان شش نفر را به عنوان برنده نهایی انتخاب خواهند کرد و در نهایت از میان این شش نفر یک نفر به عنوان برترین روزنامه‌نگار انتخاب خواهد شد.

جایزه هریک از برندگان این مراسم پنج هزار یورو خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار