روز مجلس
1390/07/26 09:45:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپور:

جنبش وال استریت،حرکتی مردمی برای دستیابی به کرامت انسانی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اعتراض‌ها و ناآرامی‌های اخیر در آمریکا تحت عنوان جنبش وال استریت،حرکتی مردمی برای نابودی نظام سرمایه داری وکاپیتالیستی و دستیابی به کرامت و ارزش‌های انسانی است.
جنبش وال استریت،حرکتی مردمی برای دستیابی به کرامت انسانی یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اعتراض‌ها و ناآرامی‌های اخیر در آمریکا تحت عنوان جنبش وال استریت،حرکتی مردمی برای نابودی نظام سرمایه داری وکاپیتالیستی و دستیابی به کرامت و ارزش‌های انسانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/716.jpg جنبش,وال,استریت،حرکتی,مردمی,برای,دستیابی,به,کرامت,انسانی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عوض حیدرپور،با اشاره به این‌که نظام حاکم فعلی در آمریکا مبتنی برسرمایه‌داری و کاپیتالیستی است و در این نظام‌ها به انسان به چشم یک ابزار توجه دارند، اظهارکرد: مردم آمریکا ازاین وضعیت به ستوه آمده‌اند و سعی دارند با اعتراض‌های گسترده‌ای که در اکثر شهرها و دانشگاه‌های این کشور ترتیب داده‌اند به این نوع نظام‌های ضد انسانی که برای انسان ارزشی قائل نیستند، خاتمه دهند.

وی با بیان این‌که بشرهمواره به دنبال رسیدن به جایگاه و ارزش‌های انسانی است، به ایسنا افزود: اعتراض‌ها و نا آرامی اخیر درآمریکا تحت عنوان جنبش وال استریت،حرکتی مردمی برای نابودی نظام کاپیتالیستی و دست‌یابی به کرامت و ارزش‌های انسانی است و طبیعتا مردم آمریکا با اتحاد وهمدلی و با یاری خداوند می‌توانند نظام سرمایه‌داری و کاپیتالیستی را در این کشور سرنگون کنند.

حیدرپور در ادامه با اشاره به طرح ادعای بی‌اساس مقامات آمریکایی مبنی بر تلاش ایران در ترور سفیر عربستان گفت: این اتهامی بی‌اساس و دروغ پردازی بزرگی از طرف آمریکا علیه ایران است و از طرفی باید گفت که این موضوع به مراسم حج امسال نیزمربوط می‌شود، زیرا که مقامات آمریکا سعی دارند با این ادعای بی اساس و غیر واقعی میان مسلمانان شرکت کننده در مراسم حج تفرقه ایجاد کنند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس بیان کرد: با توجه به تحولات اخیر و فراگیرشدن بیداری اسلامی درمنطقه، مراسم حج امسال برای کشورهای اسلامی بسیارحائز اهمیت است، زیرا برگزاری باشکوه این مراسم می‌تواند نقطه عطفی برای رسیدن به وحدت و اتحاد میان مسلمانان برای نابودی کامل استکبار در آینده نزدیک باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: حرکت‌های خداجویانه، رسیدن به ارزش‌های انسانی و ایجاد وحدت میان مسلمانان از کعبه و مراسم حج آغاز می‌شود و بر این اساس نظام استکبار و در راس آن آمریکا نسبت به برگزاری این نوع مراسم ترس و واهمه شدیدی دارند.

وی بیان کرد: امسال درمراسم برائت از مشرکین علاوه بر ایران، سایرکشورهای اسلامی نیز از مشرکان و نظام استکبار اعلام برائت خواهند کرد و همه این کشورها با وحدت و همدلی و برای رسیدن به خواسته‌هایشان شعار مرگ برآمریکا و استکبار سرخواهند داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet