هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوباوه در تشریح طرح یک فوریتی اداره صداوسیما خبر داد:

اداره رسانه ملی قانونی می‌شود

سرویس صحن
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصویب یک فوریت طرح اداره سازمان صداوسیما را یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: با تصویب این طرح مهمترین سازمان فرهنگی کشور به صورت قانونی اداره خواهد شد.
سه‌شنبه 26 مهر 1390 ساعت 10:21
اداره رسانه ملی قانونی می‌شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصویب یک فوریت طرح اداره سازمان صداوسیما را یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: با تصویب این طرح مهمترین سازمان فرهنگی کشور به صورت قانونی اداره خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/2134.jpg اداره,رسانه,ملی,قانونی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیژن نوباوه در نشست علنی امروز 26 مهر مجلس شورای اسلامی در تشریح یک فوریت طرح اداره سازمان صداوسیما که در صحن علنی مجلس مطرح شد، گفت: بر روی این طرح بیش از یکصد ساعت کار کارشناسی انجام شده و در ابتدا این طرح با 99 ماده تصویب شد که برای خلاصه کردن در نهایت به 60 ماده رسید.

نماینده مردم تهران، ری‌، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صداوسیما و مجلس با تمام توان کارشناسی خود این طرح را بررسی کرده‌اند، گفت: در این طرح سعی شده است منویات رهبری در مورد اداره قانونی صداوسیما مورد تاکید قرار گیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه در ماه‌های پایانی باقی‌مانده از عمر مجلس هشتم هستیم، از نمایندگان می‌خواهیم تا با رأی مثبت به یک فوریت این طرح، امکانی را فراهم کنند تا طرح هرچه سریع‌تر به کمیسیون مربوطه ارجاع شود و مجدداً برای تصویب نهایی به صحن مجلس بازگردد.

نوباوه در پایان تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی رهبر و مشکلات اساسی نمایندگان اداره قانونی سازمان صداوسیما به‌عنوان یکی از مهمترین سازمان‌های فرهنگی کشور است که تصویب این طرح می‌تواند این دغدغه و مشکل را مرتفع سازد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000