هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عثمانی در مخالفت با فوریت طرح اداره صدا و سیما:

نحوه تصویب طرح اداره صدا و سیما نیاز به فوریت ندارد

سرویس صحن
نماینده بوکان با بیان اینکه نحوه تصویب طرح اداره صدا و سیما نیاز به فوریت ندارد، گفت: روی این طرح باید بیش از صد ساعت زمان کار کارشناسی انجام شود.
سه‌شنبه 26 مهر 1390 ساعت 10:24
نحوه تصویب طرح اداره صدا و سیما نیاز به فوریت ندارد نماینده بوکان با بیان اینکه نحوه تصویب طرح اداره صدا و سیما نیاز به فوریت ندارد، گفت: روی این طرح باید بیش از صد ساعت زمان کار کارشناسی انجام شود. http://cdn.icana.ir/d/019/1119.jpg نحوه,تصویب,طرح,اداره,صدا,و,سیما,نیاز,به,فوریت,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدقسیم عثمانی در نشست علنی امروز سه شنبه 26 مهرماه مجلس شورای اسلامی در مخالفت با فوریت طرح نظارت و نحوه اداره صدا و سیما گفت: طراحان این طرح اعلام کردند که روی این موضوع یکصد ساعت کار کارشناسی انجام داده‌اند که صرف این مقدار زمان برای سازمان مهمی همچون صدا و سیما کافی نیست.

نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی افزود: بیژن نوباوه نماینده تهران هنگام دفاع از طرح نظارت و نحوه اداره صدا و سیما بیشتر راجع به محتویات آن صحبت کرد و هیچ اشاره ای به ضرورت فوریت آن نکرد در حالی که در این زمان باید ایشان می‌گفت که اگر این طرح به شکل فوریتی بررسی نشود چه فرصت‌هایی از دست خواهد رفت.

وی ادامه داد: خیلی از مواد طرح نحوه اداره صدا و سیما تکرار مکررات است و لزومی به طرح مجدد آن نیست، بنابراین انتظار می رود که این طرح به شکل عادی به کمیسیون فرهنگی ارجاع شود و کارشناسی لازم درباره آن صورت گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000