هدر اصلی
1390/07/26 10:21:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

مجلس نهم در راستای تلاش های مثبت مجلس هشتم،عمل خواهد کرد

نماینده اصفهان در مجلس ضمن تشریح عملکرد پارلمان درحوزه سیاست داخلی و خارجی،گفت:دفاع از نهضت های اسلامی و بیداری جهان اسلام،میزبانی اجلاس حمایت از انتفاضه فلسطین،موضع گیری علیه آمریکا،رژیم اشغالگر قدس و سران استکبار جهانی و همچنین دفاع از حقوق حقه ملت ایران برای دستیابی به انرژی هسته ای،از مهمترین نقاط قوت مجلس هشتم بود.
مجلس نهم در راستای تلاش های مثبت مجلس هشتم،عمل خواهد کرد نماینده اصفهان در مجلس ضمن تشریح عملکرد پارلمان درحوزه سیاست داخلی و خارجی،گفت:دفاع از نهضت های اسلامی و بیداری جهان اسلام،میزبانی اجلاس حمایت از انتفاضه فلسطین،موضع گیری علیه آمریکا،رژیم اشغالگر قدس و سران استکبار جهانی و همچنین دفاع از حقوق حقه ملت ایران برای دستیابی به انرژی هسته ای،از مهمترین نقاط قوت مجلس هشتم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/980.jpg مجلس,نهم,در,راستای,تلاش,های,مثبت,مجلس,هشتم،عمل,خواهد,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا فولادگر ضمن تشریح عملکرد مجلس هشتم و  ترکیب 290 نفره آن، گفت:  مجلس هشتم بدلیل کثرت نمایندگان اصولگرا در جهت خط امام(ره) و رهبری حرکت کرده، و روح اصولگرایی برآن حاکم بوده است، لذا برخی سخنان مبنی بر عقب نشینی مجلس از آرمانهای خود، نادرست است.

فولادگر با اشاره به سلایق متفاوت اصولگرائی درمجلس هشتم،به باشگاه خبرنگاران،افزود:مجلس نهم نیزدر راستای تلاش های مثبت مجلس هشتم،قوی تر عمل خواهد کرد؛اما این به معنای زیرسوال بردن اقدامات مجلس هشتم، نیست.

وی، در ادامه نقاط قوت مجلس شورای اسلامی در عرصه سیاست داخلی را برشمرد و تصریح کرد: مواضع مجلس، چه در هنگام فتنه و چه در انحرافات بوجود آمده، در جهت رهنمود های مقام معظم رهبری و منافع نظام بوده و همچنین اصلاح آیین نامه صورت گرفته در مجلس و مصوبات آن نیز از عملکرد مثبت مجلس هشتم در حوزه سیاست داخلی می باشد.

فولادگر، پیشگامی در حمایت از بیداری اسلامی در عرصه سیاست خارجی، از نقاط مثبت مجلس هشتم در مسائل بین المللی دانست و خاطرنشان کرد: دفاع از نهضت های اسلامی و بیداری جهان اسلام، میزبانی اجلاس حمایت از انتفاضه فلسطین، موضع گیری علیه آمریکا، رژیم اشغالگر قدس و سران استکبار جهانی و همچنین دفاع از حقوق حقه ملت ایران برای دستیابی به انرژی هسته ای، از مهمترین نقاط قوت مجلس هشتم بود.

این نماینده اصفهان نقاط ضعف مجلس هشتم را ناشی از وجود سلایق و دیدگاههای متفاوت سیاسی دانست و گفت: درکنار عملکردهای مثبت مجلس،نقاط ضعفی نیز بعضأ در مقاطعی شاهد بودیم، که این ضعفها ناشی از وجود سلایق متفاوت در مجلس بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet