هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیشنهاد نماینده سومالی برای صلح با گروه ترویستی الشباب

سرویس سیاسی
یکی از نمایندگان پارلمان سومالی از گروه تروریستی "الشباب" خواست به اقدامات تروریستی خود پایان دهند تا صلح و امنیت در این کشور برقرار شود.
سه‌شنبه 26 مهر 1390 ساعت 10:54
پیشنهاد نماینده سومالی برای صلح با گروه ترویستی الشباب یکی از نمایندگان پارلمان سومالی از گروه تروریستی "الشباب" خواست به اقدامات تروریستی خود پایان دهند تا صلح و امنیت در این کشور برقرار شود. http://cdn.icana.ir/d/019/732.jpg پیشنهاد,نماینده,سومالی,برای,صلح,با,گروه,ترویستی,الشباب Icana

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از آسوشیتدپرس، "محمد علی عمر" نماینده پارلمان سومالی که اخیرا در پی حملات تروریستی گروه الشباب زخمی شده بود گفت الشباب باید به اقداماتی که جان غیرنظامیان را به خطر می اندازد پایان دهد.
نماینده پارلمان سومالی افزود گروه تروریستی الشباب باید با دولت انتقالی این کشور پیمان صلح امضا کند تا صلح و امنیت در سومالی برقرار شود.
چندی پیش "خلیف وارفا" از نمایندگان پارلمان سومالی نیز هنگام خروج از مسجدی در"موگادیشو" پایتخت این کشور به ضرب گلوله افراد مسلح وابسته به گروه الشباب کشته شد.
به گفته شاهدان عینی چندین گلوله به ناحیه سر این نماینده پارلمان سومالی اصابت شده بود.

سومالی یکی از خطرناک ترین مکان های جهان برای زندگی است زیرا از زمان برکناری دیکتاتور دیرین این کشور توسط معترضین در سال ۱۹۹۱ تاکنون درگیری های داخلی در این کشور ادامه دارد.
نیروهای حافظ صلح اتحادیه آفریقا تاکنون به دولت سومالی برای مبارزه با مخالفان مسلح "الشباب" کمک های قابل توجهی کرده اند.
در این درگیری ها تاکنون هزاران نفر کشته و زخمی شدند.
گروه "الشباب" وابسته به گروه تروریستی "القاعده" است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000