هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رجایی در تشریح دوفوریت استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 90:

بازپرداخت وام از صندوق توسعه ملی باید ریالی باشد

سرویس صحن
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در دفاع از دوفوریت استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 90 گفت: این طرح تکلیف 10 درصد از منابع صندوق توسعه ملی را مشخص می‌کند و بخش کشاورزی به حرکت درمی‌آورد.
سه‌شنبه 26 مهر 1390 ساعت 10:49
بازپرداخت وام از صندوق توسعه ملی باید ریالی باشد رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در دفاع از دوفوریت استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 90 گفت: این طرح تکلیف 10 درصد از منابع صندوق توسعه ملی را مشخص می‌کند و بخش کشاورزی به حرکت درمی‌آورد. http://cdn.icana.ir/d/019/10013.jpg بازپرداخت,وام,از,صندوق,توسعه,ملی,باید,ریالی,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عباس رجایی در نشست علنی امروز 26 مهر در تشریح دو فوریت استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 90 گفت:‌ در قانون برنامه پنجم توسعه و در بند 16 قانون بودجه سال 90 ، ده درصد از منابع صندوق توسعه ملی به بخش کشاورزی اختصاص یافته است و قرار است این منابع به صورت وام به بخش کشاورزی داده شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پرداخت این وام به صورت ریالی است اما قانون بازپرداخت آن را مشخص نکرده است و این اقدام موضوع محل اختلاف بانک‌های عامل و کشاورزان است.

وی گفت: سوالی که این استفساریه مطرح کرده این است که آیا بازپرداخت وام‌های ریالی از صندوق توسعه باید ارزی باشد یا ریالی؟

رجایی با بیان اینکه طراحان در این طرح پاسخ این سوال را داده‌اند، گفت: چون وام‌ها به صورت ریالی پرداخت می‌شود بازپرداخت آن نیز باید ریالی باشد.

وی تصریح کرد: اگر این طرح رأی بیاورد تکلیف 10 درصد از منابع صندوق توسعه ملی مشخص می‌شود و بخش کشاورزی به حرکت درمی‌آید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000