هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ملک محمدی:

برائت از مشرکین در این زمان٬ گفتن مرگ بر امریکا است

سرویس فرهنگی
رییس فراکسیون حج و زیارت با تاکید بر اینکه امسال نیز مراسم برائت از مشرکین با شکوه و عظمت برگزار می‌شود٬ این تبری را نفی سیاست‌های امریکا دانست.
سه‌شنبه 26 مهر 1390 ساعت 17:06
برائت از مشرکین در این زمان٬ گفتن مرگ بر امریکا است رییس فراکسیون حج و زیارت با تاکید بر اینکه امسال نیز مراسم برائت از مشرکین با شکوه و عظمت برگزار می‌شود٬ این تبری را نفی سیاست‌های امریکا دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/11312.jpg برائت,از,مشرکین,در,این,زمان٬,گفتن,مرگ,بر,امریکا,است Icana

حسن ملک محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی خبرگزاری خانه ملت گفت: مراسم برائت از مشرکین٬ روح و حقیقت حج ابراهیمی و محمدی است که هیچ مقام و مسئولی نمی‌تواند بندگان خدا و حجاج بیت‌الله را از انجام این عمل عبادی منع کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهارات سیاستمداران و مسئولان عربستان مبنی بر برخورد با اجراکنندگان مراسم برائت از مشرکین را به منظور انحراف افکار عمومی از بیداری اسلامی بیان کرد و افزود: ایرانیان در سال‌های گذشته با نظم٬ انضباط و رعایت قوانین و مقررات دولت عربستان، به صورتی باشکوه مراسم نورانی برائت از مشرکین را در سرزمین عرفات برگزار کردند که هیچ گونه خللی در نظم و آرامش و سلامت دیگر زائران نداشت و مورد استقبال زائران کشورهای مختلف نیز قرار گرفت.

عضو فراکسیون روحانیون با تاکید بر اینکه امسال نیز مانند سال‌های گذشته، مراسم برائت از مشرکین با شکوه و عظمت برگزار می‌شود٬ اعلام کرد: این مراسم می‌تواند بیانگر بیداری اسلامی و ناکامی استکبار جهانی که نگران گسترش روحیه استکبارستیزی در عرصه جهانی است٬ ضمن آنکه جنبش وال استریت نیز نگرانی شدیدی را برای دولتمردان امریکا و اسرائیل به وجود آورده و پایه‌های ظلم و ستم مستکبران را به لرزه درآورده است.

عضو کمیسیون فرهنگی ابراز امیدواری کرد: مسئولان عربستان در اظهارات خود دقت و با اجرای احکام حیات بخش اسلام همراهی کنند زیرا از آغاز تا پایان حج برائت از مشرکین است و اگر آنها بخواهند این مراسم را از حج جدا کنند، باید هیچ حاجی را به سرزمین حج راه ندهند.

ملک محمدی با بیان اینکه ما نمی‌توانیم حج بی‌برائت داشته باشیم٬ تاکید کرد: اسلام با "قولو لا اله الا الله" شروع شد و این به معنای نفی تمام طاغوت‌ها، قدرت‌ها و صاحبان زر و زور و تزویر و نیز مردود دانستن تمام ناکسین و مارقین و بت‌های شرک است که در این زمان یعنی نفی امریکا و ظالمانی که حقوق انسان‌ها را رعایت نمی کنند.

وی اظهار کرد: مخالفت با مراسم برائت از مشرکین٬ مخالفت با رسول‌الله، قرآن و اسلام مخالفت کرده است و کسانی که خود را خادم حرمین می دانند، نباید با این عمل مخالفت داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000