هدر اصلی
1390/07/26 11:22:37
سرویس صحن
بائوج لاهوتی خواستار شد:

بازگردانی تسهیلات ارزی بخش کشاورزی به صورت ریالی

نماینده مردم لنگرود در مجلس در جریان دفاع از طرح دوفوریت استفساریه بند ۱۶ قانون بودجه ۹۰ گفت: با رفع ابهام این ماده قانونی تسهیلات ارزی به بخش کشاورزی می‌تواند به صورت ریالی پرداخت شود.
بازگردانی تسهیلات ارزی بخش کشاورزی به صورت ریالی نماینده مردم لنگرود در مجلس در جریان دفاع از طرح دوفوریت استفساریه بند 16 قانون بودجه 90 گفت: با رفع ابهام این ماده قانونی تسهیلات ارزی به بخش کشاورزی می‌تواند به صورت ریالی پرداخت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/704.jpg بازگردانی,تسهیلات,ارزی,بخش,کشاورزی,به,صورت,ریالی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی صبح امروز سه‌شنبه 26 مهر مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح دوفوریتی استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 90 گفت: درخواست دوفوریت برای یک طرح حق نمایندگان است و هیچ منع قانونی برای آن وجود ندارد.

نماینده مردم لنگرود افزود: در همه حوزه انتخابیه مشکل و دغدغه بخش کشاورزی وجود دارد و وزیر کشاورزی نیز در این زمینه نگرانی‌هایی را مطرح کرده است.

وی با بیان اینکه قانون پنجم، 10 درصد از صندوق توسعه ملی را به صورت تسهیلات به بخش کشاورزی اختصاص داده است، گفت: منابع صندوق توسعه ملی چون منابع ارزی بود، سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی ارزی و ریالی تعیین شد.

بائوج لاهوتی تصریح کرد: ابهامی برای دست‌اندرکاران صندوق توسعه ملی وجود دارد که آیا این منابع ارزی پرداخت شده به بخش کشاورزی می‌تواند به صورت ریالی برگردانده شود.

وی ادامه داد: باید این موضوع به صورت دوفوریت بیان شود تا هر چه زودتر این ابهام حل شود که تسهیلات ارزی به بخش کشاورزی می‌تواند به صورت ریالی نیز به صندوق توسعه ملی بازپرداخت شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet