خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/07/26 11:28:56
سرویس صحن
باهنر در مخالفت با طرح استخدام معلمان شرکتی:

دخالت در استخدام معلمان شرکتی در شأن مجلس نیست

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی طرح استخدام معلمان شرکتی را دخالت در امور ریز اجرایی دانست که در شأن مجلس نیست.
دخالت در استخدام معلمان شرکتی در شأن مجلس نیست نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی طرح استخدام معلمان شرکتی را دخالت در امور ریز اجرایی دانست که در شأن مجلس نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/9440.jpg دخالت,در,استخدام,معلمان,شرکتی,در,شأن,مجلس,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز 26 مهر مجلس در مخالفت با دوفوریت طرح اصلاح ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی گفت: تعداد زیادی از فارغ‌التحصیلان در کشور ما وجود دارد که بیکارند و در این میان آموزش و پرورش آزمونی را برگزار کرده که عده‌ای در آن قبول شدند و عده‌ای قبول نشدند. حالا افرادی که قبول نشده‌اند اصرارا دارند که آموزش و پرورش آنها را نیز استخدام کند.

نماینده مردم تهران، ری‌، شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه بسیاری از این معلمان شرکتی با سفارش سر کار رفته‌اند گفت: استخدام نیروهای آموزش و پرورش یک کار اجرایی است و ضابطه‌ای دارد. مجلس نباید در کارهای ریز اجرایی که در شأن او نیست دخالت کند و برای آن طرح بدهد.

وی با بیان اینکه کمیسیون آموزش این طرح را خیانت به آموزش و پرورش می‌داند، گفت: نهضت سوادآموزی هم می‌گوید این طرح حق آنها را ضایع می‌کند.

باهنر از نمایندگان خواست تا به فوریت این طرح که باعث تضییع حقوق عده‌ای دیگر از معلمان می‌شود رای ندهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet