هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حجت‌الله رحمانی تاکید کرد:

سناریوی هالیوودی آمریکا برای انحراف افکار عمومی

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت:دولت آمریکا با طرح سناریوهای مضحک سعی دارد با ترفندهای نخ نما شده افکار عمومی مردم خود و جهانیان را منحرف کند.
سه‌شنبه 26 مهر 1390 ساعت 12:08
سناریوی هالیوودی آمریکا برای انحراف افکار عمومی نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت:دولت آمریکا با طرح سناریوهای مضحک سعی دارد با ترفندهای نخ نما شده افکار عمومی مردم خود و جهانیان را منحرف کند. http://cdn.icana.ir/d/019/4066.jpg سناریوی,هالیوودی,آمریکا,برای,انحراف,افکار,عمومی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نماینده مردم الیگودرز درمجلس شورای اسلامی گفت: دولت آمریکا با طرح سناریوهای مضحک سعی دارد با ترفندهای نخ نما شده افکار عمومی مردم خود و جهانیان را منحرف کند.

حجت‌الله رحمانی، به تابناک گفت:این‌که یک ایرانی می‌خواسته با خرید سلاح و بمب از کارتل‌های مواد ‌مخدر مکزیک سفیر عربستان در آمریکا را ترور کند بیشتر شبیه همان فیلم‌های هالیوودی است.اما طرح این داستان تخیلی نشان‌دهنده زوال تفکر امپریالیستی است که حالا افزون بر مردم خود آمریکا که جنبش ضد‌وال‌استریت را راه انداخته‌اند، تمام مردم دنیا در 5 قاره جهان دارند به این تفکر استعماری اعتراض می‌کنند و خواهان تغییر دنیایی هستند که از جنایات صهیونیست‌ها و سرمایه‌داران لبریز شده است.

وی با ابیان این ضرب المثل که " کسی که درحال غرق شدن است به هر شاخه پوسیده‌ای چنگ می‌اندازد" گفت:طرح چنین سناریوهای احمقانه‌ای از سوی دولتمردان آمریکایی دقیقا نشان‌دهنده چنین وضعیتی است.
 
نماینده الیگودرز ادامه داد:پس از آن‌که بیداری اسلامی سراسر جهان اسلام،خاورمیانه و شمال آفریقا را در بر گرفت، عدالت‌خواهی به کشورهای اروپایی نیز سرایت کرد و پس از آن مردم آمریکا هم از این همه ظلم و تبعیض و جنگ‌طلبی دولتمردان شان به ستوه آمدند و جنبشی موسوم به فتح وال‌استریت در نیویورک راه انداختند که خیلی زود تمام نقاط آمریکا را با خودشان همراه دیدند.
 وی افزود:حتی اوایل همین هفته شاهد بودیم که مردم شرقی‌ترین کشورها تا غربی‌ترین شان از استرالیا تا خود آمریکا با این جنبش و حرکت ضدامپریالیستی هم‌صدا شده و علیه بیداد سران سلطه و سرمایه فریاد کشیدند.

رحمانی گفت:این حرکت‌ها اربابان صهیونیست و امپریالیست را سخت نگران کرده و برای فرار از این موقعیت خطرناک به هر مستمسکی دست می‌اندازند تا اندکی از مشکلات شان کم شود. با چنین اقدامات مذبوحانه‌ای آنها قصد دارند افکار عمومی را از وال‌استریت به سوی یک داستان پلیسی جاسوسی خودساخته منحرف کرده و اذهان و نظرها را به جای مشکلات داخلی آمریکا متوجه ایران کنند، ولی بازهم کور خوانده‌اند و با این ترفند هم راه به جایی نمی‌برند و از این مکر هم هیچ طرفی نمی‌بندند چراکه دوره بیداری فرارسیده و مردم دنیا دیگر دست این اربابان زر و زور و تزویر را خوانده‌اند.
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000