خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1390/07/26 14:27:26
سرویس سیاسی
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/24

لاریجانی: ایران جور سازمان‌های بین‌المللی را در مبارزه با مواد مخدر می‌کشد

علی لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس شورای ملی سوئیس گفت: با حضور کشورهای غربی در افغانستان تولید مواد مخدر در این کشور ۴۰ برابر افزایش یافته و ایران برای مبارزه با مواد مخدر جور این کشورها را می‌کشد.
لاریجانی: ایران جور سازمان‌های بین‌المللی را در مبارزه با مواد مخدر می‌کشد علی لاریجانی در دیدار با رئیس مجلس شورای ملی سوئیس گفت: با حضور کشورهای غربی در افغانستان تولید مواد مخدر در این کشور 40 برابر افزایش یافته و ایران برای مبارزه با مواد مخدر جور این کشورها را می‌کشد. https://cdn.icana.ir/d/019/11793.jpg لاریجانی:,ایران,جور,سازمان‌های,بین‌المللی,را,در,مبارزه,با,مواد,مخدر,می‌کشد Icana

 به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت به سوئیس ،علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که به منظور شرکت در مجمع بین‌المجالس جهانی در برن سوئیس حضور دارد، در ادامه دیدارهای دوجانبه خود در حاشیه برگزاری سومین روز این اجلاس با هان‌شیری ایندرکوم رئیس مجلس شورای ملی سوئیس دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار علی لاریجانی با اشاره به رفتار غیرمنطقی آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران گفت: این رفتار ناشی از عملکرد آمریکایی‌ها در منطقه است و در عین حال اتهام‌زنی‌ها به ایران برای انتخابات پیش‌روی این کشور است تا بتوانند برای خود تبلیغاتی انجام دهند.

رئیس قوه مقننه با اشاره به تلاش‌های بین‌المللی ایران در راه مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: قرار بود انگلیسی‌ها پس از اشغال افغانستان مسئولیت مبارزه با تولید مواد مخدر را در این کشور برعهده داشته باشند، اما با حضور آنها در این کشور تولید مواد مخدر 40 برابر افزایش داشته است.

وی تاکید کرد: ایران هزینه‌های زیادی را در راه هزینه مبارزه با مواد مخدر متحمل می‌شود.

لاریجانی با انتقاد از محدودیت‌هایی که اخیراً در سوئیس برای مساجد و آیین‌نامه‌های اسلامی ایجاد شده است، افزود: امیدواریم مسئولان این کشور این موانع را برطرف کنند زیرا سوئیس کشوری است که بارها اعلام کرده به آزادی مذاهب اعتقاد دارد و  به آن احترام می‌گذارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet