هدر اصلی
1390/07/26 17:32:09
سرویس سیاسی
در قالب پاسخ گویی به سئوالاتی مربوط به تخلف 3 هزار میلیارد تومانی؛

رئیس کل بانک مرکزی، فردا به مجلس می آید

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود از حضور رئیس کل بانک مرکزی، در نشست فردای این کمیسیون خبرداد و گفت: بهمنی در این جلسه به سوالاتی مربوط به تخلف ۳ هزار میلیارد تومانی پاسخ خواهد داد.
رئیس کل بانک مرکزی، فردا به مجلس می آید عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود از حضور رئیس کل بانک مرکزی، در نشست فردای این کمیسیون خبرداد و گفت: بهمنی در این جلسه به سوالاتی مربوط به تخلف ۳ هزار میلیارد تومانی پاسخ خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/11023.jpg رئیس,کل,بانک,مرکزی،,فردا,,به,مجلس,می,آید Icana

سیدفاضل موسوی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جزئیات جلسه امروز- سه‌شنبه ۲۶ مهرماه- کمیسیون اصل نود، گفت: ‌ شمس الدین حسینی وزیر اقتصاد و دارایی برای پاسخگویی به سوالات اعضا درباره تخلف ۳ هزار میلیارد تومانی به کمیسیون آمد.
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کمیسیون اصل نود سوالات و ابهامات خود را درباره تخلف ۳ هزار میلیارد تومانی بیان کردند و سپس وزیر اقتصاد و دارایی به آن موضوعات پاسخ داد.
وی با بیان اینکه جلسه کمیسیون اصل نود بیش از ۲ ساعت طول کشید، افزود: پیش نویس گزارش اولیه کمیسیون درباره تخلف مالی صورت گرفته در نظام بانکی کشور آماده شده اما اعضا برای نهایی کردن آن، مباحث و نظراتی دارند، به همین دلیل وزیر اقتصاد و دارایی برای شفاف سازی و رفع ابهامات امروز به کمیسیون آمد.
عضو مجمع نمایندگان استان زنجان با بیان اینکه محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی فردا صبح در جلسه این کمیسیون حاضر می‌شود، تصریح کرد: بهمنی در این جلسه به سوالاتی مربوط به تخلف ۳ هزار میلیارد تومانی پاسخ خواهد داد.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس تأکید کرد:‌ تلاش اعضای کمیسیون آن است که هرچه سریع‌تر گزارش اولیه از فساد مالی ۳ هزار میلیارد تومانی نهایی و برای قرائت در صحن آماده شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet