هدر اصلی
1390/07/27 09:07:00
سرویس فرهنگی
دستغیب ازمحورهای جلسه هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد:

بررسی دلایل عدم حضور ایران در نمایشگاه فرانکفورت با حضور وزیر ارشاد

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: این جلسه برای بحث و بررسی برخی مسائل فرهنگی کشور برگزار و موضوع حضور نداشتن ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در آن بررسی می‌شود.
بررسی دلایل عدم حضور ایران در نمایشگاه فرانکفورت با حضور وزیر ارشاد نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: این جلسه برای بحث و بررسی برخی مسائل فرهنگی کشور برگزار و موضوع حضور نداشتن ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در آن بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/11616.jpg بررسی,دلایل,عدم,حضور,ایران,در,نمایشگاه,فرانکفورت,با,حضور,وزیر,ارشاد Icana

سید احمد رضا دستغیب(علی اصغر) در گفت‌و‌گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه هفته آینده کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هفته آینده در جلسه کمیسیون حاضر خواهد شد و در این جلسه اعضای کمیسیون به بحث و بررسی پیرامون مسائل روز فرهنگی کشور می‌پردازند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بررسی دلایل حضور نداشتن ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت را از محور‌های این جلسه اعلام و تاکید کرد: در این جلسه مسئله عدم حضور ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و در ارتباط با این موضوع توضیحات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استماع خواهد شد.

وی تاکید کرد: هرگونه قضاوت و نتیجه گیری در خصوص این موضوع را به بعد از شنیدن اظهارات و توضیحات وزیر ارشاد در این جلسه موکول می‌کنیم.

شصت و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت روز ۲۴ مهر بدون حضور و شرکت ایران به کار خود پایان داد.  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عدم صدور ویزا برای دریافت به موقع غرفه را دلیل حضور نداشتن ایران عنوان کرده و مدیرعامل سابق موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی، تاخیر در پرداخت حق غرفه دلیل اصلی این مساله می‌داند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet