اربعین حسینی
1390/07/26 16:55:48
سرویس اجتماعی
عیسی‌زاده در تشریح نتایج جلسه کمیسیون اجتماعی خبر داد:

تعیین تکلیف لایحه حمایت از کودکان بی‌سرپرست با نظر رهبری

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تعیین تکلیف لایحه حمایت از کودکان و جوانان بی‌سرپرست که مورد ایراد شورای نگهبان بود خبر داد و گفت: این لایحه با نظر رهبری تعیین تکلیف می‌شود.
تعیین تکلیف لایحه حمایت از کودکان بی‌سرپرست با نظر رهبری نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از تعیین تکلیف لایحه حمایت از کودکان و جوانان بی‌سرپرست که مورد ایراد شورای نگهبان بود خبر داد و گفت: این لایحه با نظر رهبری تعیین تکلیف می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/964.jpg تعیین,تکلیف,لایحه,حمایت,از,کودکان,بی‌سرپرست,با,نظر,رهبری Icana

مهدی عیسی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در تشریح نتایج حاصل شده از جلسه عصر امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: کمیسیون اجتماعی امروز بررسی لایحه حمایت از کودکان و جوانان بی‌سرپرست اعاده شده از شورای نگهبان را در دستور کار خود داشت.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضاییه و بهزیستی در سرپرستی کودکان وجوانان بی سرپرست برای خود حقی را قایل بود در حالی که شورای نگهبان معتقد بود واگذاری کودکان وجوانان بی سرپرست بدون اذن مقام معظم رهبری امکان پذیر نیست.

وی گفت: در جلسه امروز این ایراد برطرف شد و قرار شد آقای لاریجانی رئیس مجلس و بختیاری رئیس دادگستری نظر شخص مقام معظم رهبری را در این مورد جویا شوند و بعد از آن لایحه برای نهایی شدن به صحن علنی مجلس بیاید.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:در حال حاضر واگذاری سرپرستی کودکان و جوانان بی‌سرپرست  با رای دادگاه صورت می‌گیرد و این مسئله مورد ایراد شورای نگهبان بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet