هدر اصلی
1390/07/26 17:17:56
سرویس اجتماعی
در جلسه امروز کمیسیون قضایی مطرح شد؛

کمبود فضا و بودجه، مهم‌ترین مشکل زندان‌های کشور

رییس سازمان زندان‌های کشور، با حضور در نشست امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، کمبود فضا و اعتبارهای لازم برای ساخت زندان‌ها جدید و بازسازی زندان‌های فرسوده را مهمترین مشکلات این حوزه عنوان کرد.
کمبود فضا و بودجه، مهم‌ترین مشکل زندان‌های کشور رییس سازمان زندان‌های کشور، با حضور در نشست امروز کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، کمبود فضا و اعتبارهای لازم برای ساخت زندان‌ها جدید و بازسازی زندان‌های فرسوده را مهمترین مشکلات این حوزه عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2097.jpg کمبود,فضا,و,بودجه،,مهم‌ترین,مشکل,زندان‌های,کشور Icana

امین‌حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور غلامحسین اسماعیلی رییس سازمان زندان‌ها در نشست امروز عصر کمیسیون متبوعش، افزود: بر اساس این گزارش، سازمان زندان‌ها هم از جهت فرهنگی و هم تربیتی کارهایی زیادی مانند آموزش قرآن و سوادآموزی را در ستور کار خود قرار داده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس‌ شورای اسلامی، اظهار کرد: به گفته آقای اسماعیلی بسیاری از زندانیان بی‌سواد در زندان باسواد می‌شوند و کسانی که مایل به ادامه تحصیل باشند می‌توانند ادامه تحصیل بدهند، حتی امکان برگزاری کنکور نیز در بسیاری از زندان‌ها فراهم شده است.

وی با بیان اینکه برگزاری کنکور در زندان با هماهنگی دانشگاه‌های پیام نور و علمی کاربردی برگزار می‌شود، گفت: رییس سازمان زندان‌ها معتقد بود که این اقدام‌ها در بازنگشتن دوباره زندانیان به زندان موثر بوده است.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس همچنین به مشکلاتی که اسماعیلی درباره زندان‌ها مطرح کرده بود، اشاره و تاکید کرد: کمبود جا و بودجه کافی، فرسوده بودن زندان‌ها و ناکافی بودن اعتبارهای بازسازی زندان از جمله مشکلاتی بود که اسماعیلی مطرح کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet