خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/07/26 20:05:18
سرویس سیاسی
یکصد و بیست پنجمین کنفرانس بین‌المجالس در سوئیس/30

لاریجانی: ایران به دنبال توسعه روابط با سوئیس است

رییس مجلس کانتون ها (سنا) سوئیس در دیدار با رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دموکراسی هدف نیست بلکه ابزاری برای رسیدن به هدف است گفت: اکنون جوامع غربی با کمبود معنویت در زندکی روبرو هستند.
لاریجانی: ایران به دنبال توسعه روابط با سوئیس است رییس مجلس کانتون ها (سنا) سوئیس در دیدار با رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دموکراسی هدف نیست بلکه ابزاری برای رسیدن به هدف است گفت: اکنون جوامع غربی با کمبود معنویت در زندکی روبرو هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/11793.jpg لاریجانی:,ایران,به,دنبال,توسعه,روابط,با,سوئیس,است Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت به سوئیس، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که به منظور شرکت در اجلاس صد و بیست و پنجم مجمع بین المجالس جهانی در برن به سر می برد در ادامه دیدارهای خود در حاشیه برگزاری سومین روز این اجلاس با رییس مجلس کانتون ها (سنا)  دیدار و گفتگو کرد.

 در این دیدار علی لاریجانی با تاکید بر اینکه رابطه با سوئیس برای جمهوری اسلامی ایران اهمیت زیادی دارد گفت : ما خواستار تداوم این ارتباطات هستیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحولات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا افزود:  آمریکا ادعا می کند خواستار برقراری دموکراسی است اما از دیدکتاتورهای منطقه حمایت می کند.
رئیس مجلس کانتون های سوئیس بیان کرد دموکراسی یک روش و راه است و می تواند مبانی فلسفی و متنوعی داشته باشد.
وی تاکید کرد ما روش های مارکسیستی را غیر عادلانه می دانیم زیرا برای اجرای عدالت رقابت شرط است .

رییس مجلس کانتون های سوئیس در پایان تاکید کرد:  دموکراسی هدف نیست بلکه ابزاری برای رسیدن به هدف است. وی در پایان دیدار گفت: اکنون جوامع غربی با کمبود معنویت در زندکی روبرو هستند. /

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet