هدر اصلی
1390/07/27 09:44:31
سرویس صحن
مطهری در تذکری تاکید کرد:

طرح سوال از رئیس جمهور دارای حدنصاب امضا است

نماینده تهران با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور دارای حدنصاب امضا است، گفت: هنگام بازگشت محمود احمدی‌نژاد به محل کار خود، تنها ۱۲ امضا از طرح سئوال از رئیس جمهور پس گرفته شد.
طرح سوال از رئیس جمهور دارای حدنصاب امضا است نماینده تهران با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور دارای حدنصاب امضا است، گفت: هنگام بازگشت محمود احمدی‌نژاد به محل کار خود، تنها ۱۲ امضا از طرح سئوال از رئیس جمهور پس گرفته شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2155.jpg طرح,سوال,از,رئیس,جمهور,دارای,حدنصاب,امضا,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری در نشست علنی امروز- چهارشنبه۲۷ مهرماه- مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: ‌ هیأت رئیسه چند بار اعلام کرد که بعد از خاتمه خانه نشینی رئیس جمهور، عده‌ای از طراحان سوال از رئیس جمهور، امضاهای خود را از این طرح پس گرفتند.
نماینده تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح سوال از رئیس جمهور دارای حدنصاب امضا است، تصریح کرد: ‌ هنگامی که محمود احمدی‌نژاد به محل کار خود برگشت تنها ۱۲ امضا از طرح سوال از رئیس جمهور پس گرفته شد و این مساله با منصرف شدن دیگر افراد از طرح سوال ارتباطی ندارد.
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet