هدر اصلی
1390/07/27 10:16:05
سرویس صحن

مخالفت نمایندگان با مسکوت ماندن طرح اصلاح‌ آیین‌نامه

موسی قربانی پس ازاعلام مخالفت نمایندگان با تصویب و همچنین حذف ماده ۸ طرح اصلاح موادی از آئین نامه مجلس درخواست مسکوت ماندن طرح فعلی برای بررسی در زمانی پس از انتخابات را داد که مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفت.
مخالفت نمایندگان با مسکوت ماندن طرح اصلاح‌ آیین‌نامه موسی قربانی پس ازاعلام مخالفت نمایندگان با تصویب و همچنین حذف ماده 8 طرح اصلاح موادی از آئین نامه مجلس درخواست مسکوت ماندن طرح فعلی برای بررسی در زمانی پس از انتخابات را داد که مورد موافقت نمایندگان قرار نگرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/9211.jpg مخالفت,نمایندگان,با,مسکوت,ماندن,طرح,اصلاح‌,آیین‌نامه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، موسی قربانی در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهر و در جریان بررسی طرح اصلاح موادی ازآیین نامه داخلی مجلس پیشنهاد مسکوت ماندن این طرح را به مدت 2 ماه داد و گفت: به نظر می‌رسد طرح آئین نامه با مشکلاتی جهت تصویب مواجه است و زمان آن به درازا خواهد کشید.

نماینده مردم قائنات با بیان آنکه طرحها و لوایح مهم تری در دستور کار مجلس است افزود: زمان فعلی برای اصلاح آئین نامه مجلس مناسب نیست، آئین نامه فعلی نیزدر پایان مجلس پنجم به تصویب و اجرای آن به مجلس ششم رسید و مشکلاتی را به بار آورد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان آنکه شاید بهترین زمان برای بررسی این طرح بعد از انتخابات باشد افزود: تقاضای مسکوت ماندن این طرح و ارجاع آن را به کمیسیون مربوطه دارم.

به گزارش خانه ملت نمایندگان در جلسه علنی امروز ماده 8 این طرح را مورد بررسی قراردادند . این ماده با 191 رای موافق مورد مخالفت قرار گرفت و درادامه پیشنهاد حذف آن نیز با 70 رای موافق رای نیاورد.

در صورت تصویب نهایی این طرح در نحوه پیشنهاد، صدور و قرائت بیانیه و قطعنامه های مجلس تغییر به وجود می آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet