روز مجلس
1390/07/27 10:55:35
سرویس صحن
با تصویب طرح استفساریه بند (16) قانون بودجه؛

تسهیلات پرداختی به بخش کشاورزی به صورت ریالی بازپرداخت می‌شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند تا بازپرداخت تسهیلات پرداختی به بخش کشاورزی که از صندوق توسعه ملی به صورت ارزی پرداخت می‌شود به صورت ریالی باشد.
تسهیلات پرداختی به بخش کشاورزی به صورت ریالی بازپرداخت می‌شود نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند تا بازپرداخت تسهیلات پرداختی به بخش کشاورزی که از صندوق توسعه ملی به صورت ارزی پرداخت می‌شود به صورت ریالی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/9674.jpg تسهیلات,پرداختی,به,بخش,کشاورزی,به,صورت,ریالی,بازپرداخت,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (27 مهر) مجلس با کلیات طرح استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 1390 که 2 فوریت آن در جلسه علنی 26 مهر رای مثبت آورده بود با 131 رای موافق 13 رای مخالف و 17 رای ممتنع به تصویب رساندند.

همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 136 رای موافق 9 رای مخالفو 16 رای ممتنع با جوابی که به سوال مطرح شده در این استفساریه داده شده بود موافقت کردند.

طبق این گزارش طرح استفساریه بند 16 قانون بودجه سال 90 خواستار پاسخگویی به این سوال بود که آیا  بازپرداخت تسهیلات پرداختی از منابع صندوق توسعه ملی موضوع بند (16) قانون بودجه سال 1390 از طرف بانک کشاورزی یا صندوق حمایت ازتوسعه کشاورزی به صندوق توسعه ملی به صورت ریالی است یا ارزی؟

در جواب این سوال مصوب شد آن بخش از تسهیلات پرداختی به بخش آب و کشاورزی طرح‌ها و فعالیت‌هایی که دراجرای بند (16) قانون بودجه سال 1390 به صورت ریالی پرداخت شده است از طرف بانک کشاورزی یا صندوق حمایت از توسعه کشاورزی به صورت ریالی به صندوق توسعه ملی بازپرداخت خواهد شد.

براساس این گزارش محمدرضاباهنر در زمان رای گیری این استفساریه به نمایندگان یادآور شد به دلیل آنکه بند 16 قانون بودجه در زمان بررسی مغایر برنامه پنجم و نیازمند دو سوم رای بوده بنابراین تصویب این استفساریه نیز دوسوم رای نمایندگان حاضر را می خواهد بنابراین به این مساله توجه داشته باشید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet