روز مجلس
1390/07/27 11:05:54
سرویس سیاسی

اعلام رسمی حضور "دمتری مدودف" در انتخابات پارلمان روسیه

رئیس‌جمهور روسیه رسما کاندیداتوری خود را برای شرکت در انتخابات پارلمانی ‌دوم دسامبر آینده در این کشور اعلام کرد.
اعلام رسمی حضور "دمتری مدودف" در انتخابات پارلمان روسیه رئیس‌جمهور روسیه رسما کاندیداتوری خود را برای شرکت در انتخابات پارلمانی ‌دوم دسامبر آینده در این کشور اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/859.jpg اعلام,رسمی,حضور,"دمتری,مدودف",در,انتخابات,پارلمان,روسیه Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از آسوشیتدپرس، "دمتری مدودف" رئیس‌جمهور روسیه اعلام کرد به عنوان رهبر حزب "متحد روسیه" حزب حاکم این کشور در انتخابات پارلمانی دسامبر آینده (11آذر) شرکت خواهد کرد.

در نشست حزب متحد روسیه در تاریخ 24 سپتامبر، این حزب تصمیم گرفت مدودف را به عنوان رئیس حزب متحد روسیه برای شرکت در انتخابات پارلمانی آینده معرفی کند.

مدودف در همین حال اعلام کرد برای انتخابات ریاست جمهوری کاندید نخواهد شد و حزب متحد روسیه "ولادیمر پوتین" نخست وزیر کنونی روسیه را به عنوان نامزد خود برای انتخابات ریاست جمهوری معرفی خواهد کرد.

رئیس جمهور روسیه در سخنانی در گفت وگو با رسانه های این کشور گفت: حزب محتد روسیه باید به عنوان حزب حاکم روسیه و دوما (پارلمان روسیه) باقی بماند و با تشکیل دولت آینده سیاست های کنونی خود را ادامه دهد.

در صورت تشکیل دولت آینده روسیه از سوی حزب متحد این کشور، انتظار می رود مدودف به عنوان نخست وزیر آینده این کشور معرفی شود.

در انتخابات پارلمانی روسیه بیش از 600 ناظر بین المللی و حدود 500 ناظر محلی حضور خواهند داشت.

انتخابات پارلمانی روسیه در تاریخ دوم دسامبر سال 2011 میلادی (11 آذر) برگزار خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet