خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/07/27 11:13:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون اجتماعی خبرداد:

بررسی طرح حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد:در جلسه روزگذشته کمیسیون که با حضور رییس سازمان بهزیستی برگزار شد،طرح حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست بررسی شد،اما رای‌گیری در مورد آن به جلسات آتی موکول شد.
بررسی طرح حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد:در جلسه روزگذشته کمیسیون که با حضور رییس سازمان بهزیستی برگزار شد،طرح حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست بررسی شد،اما رای‌گیری در مورد آن به جلسات آتی موکول شد. https://cdn.icana.ir/d/019/1455.jpg بررسی,طرح,حمایت,از,کودکان,بی‌سرپرست,و,بدسرپرست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نصرالله ترابی ،تصریح کرد:موضوع دیگری که درجلسه این هفته رسیدگی شد،موضوع کارخانجات ایرانیت کشور است که به دلیل آلاینده بودن و نبود مواد اولیه با تعطیلی رو برو شده است و به همین جهت تعداد زیادی از کارگران آن بیکار شدند که هم ازبعد زیست محیطی و هم از نظر صنفی و کارگری در این جلسه پیرامون آن بحث و گفت‌وگو شد.

وی درپایان خاطرنشان کرد:یکی دیگر ازموضوعاتی که دراین جلسه پیرامون آن بحث و درمورد ریز عناوین آن مذاکراتی صورت گرفت موضوع اصلاح قانون تعاون بود که نمایندگان در مورد به تبادل نظر پرداختند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet