خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/07/27 12:07:59
سرویس صحن
اعزازی:

مجامع بین‌المللی به داد مردم مظلوم آمریکا برسند

نماینده بناب با اشاره به جنبش وال‌استریت در آمریکا و برخورد خشن پلیس این کشور با مردم گفت: از مجامع بین‌المللی می‌خواهم که به داد مردم مظلوم آمریکا برسند.
مجامع بین‌المللی به داد مردم مظلوم آمریکا برسند نماینده بناب با اشاره به جنبش وال‌استریت در آمریکا و برخورد خشن پلیس این کشور با مردم گفت: از مجامع بین‌المللی می‌خواهم که به داد مردم مظلوم آمریکا برسند. https://cdn.icana.ir/d/019/543.jpg مجامع,بین‌المللی,به,داد,مردم,مظلوم,آمریکا,برسند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ضیاءالله اعزازی ملکی در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهر مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود گفت: ملت ایران پیرو ولایت هستند و دشمنان جمهوری اسلامی نمی‌توانند چشم طمعی به این مرز و بوم داشته باشند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی افزود: جای بسی افتخار برای ملت ایران است که مردم اقصی‌نقاط با الگوگیری از انقلاب اسلامی علیه استبداد و نظام سرمایه‌داری قیام کردند.

وی با بیان اینکه مجامع بین‌المللی به داد مردم مظلوم آمریکا برسند، ادامه داد: غرب به ویژه آمریکا با نام دفاع از حقوق بشر در امور کشورهای مختلف دنیا دخالت می‌کند اما امروز صحنه‌هایی از برخورد پلیس آمریکا با معترضان موجب تأسف و نگرانی مردم ایران شده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس مهمترین واقعه سیاسی کشور در سال جاری را انتخابات مجلس نهم خواند و تصریح کرد: اصولگرایان برای تحقق وحدت حداکثر تلاش را انجام دهند و مسئولان اجرایی و نظارتی همچون انتخابات گذشته قوانین را به شکل صحیح و درست اجرا کنند تا زمینه مشارکت حداکثری مردم فراهم شود.

اعزازی افزود: قوای سه‌گانه در برخورد با اصحاب رسانه سعه‌صدر بیشتری از خود نشان دهد.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه سریع به تخلف مالی 3 هزار میلیارد تومانی رسیدگی کند، ادامه داد: اگر تذکرات رهبری از سوی مسئولان به‌موقع پیگیری می‌شد، زمینه سوءاستفاده برای فرصت‌طلبان پیش نمی‌آمد.

نماینده مردم بناب در مجلس تاکید کرد: نظام بانکی کشور شرایطی فراهم آورد تا بهانه تخلف 3 هزار میلیارد تومانی بهانه‌ای عدم پرداخت تسهیلات به سرمایه‌گذاران واقعی نشود؛ چرا که در غیراین‌صورت وضعیت اشتغال در کشور به خطر می‌افتد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet