هفته دفاع مقدس
1390/07/27 12:16:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بادامچیان تاکید کرد:

خواسته مردم،مجلسی مقتدر و مسلط به همه امور است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:وقتی می گوییم که می خواهیم برای خدا و مردم و پایداری نظام کار کنیم؛پس باید در دادن لیست واحد تلاش خود را انجام دهیم.خواسته مردم مجلس مقتدر و مسلط به امور همراه با سلامت مالی،اخلاقی و سیاسی نمایندگان آن است.
خواسته مردم،مجلسی مقتدر و مسلط به همه امور است عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:وقتی می گوییم که می خواهیم برای خدا و مردم و پایداری نظام کار کنیم؛پس باید در دادن لیست واحد تلاش خود را انجام دهیم.خواسته مردم مجلس مقتدر و مسلط به امور همراه با سلامت مالی،اخلاقی و سیاسی نمایندگان آن است. https://cdn.icana.ir/d/019/9938.jpg خواسته,مردم،مجلسی,مقتدر,و,مسلط,به,همه,امور,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسدالله بادامچیان،نماینده مردم تهران و قائم مقام حزب موتلفه  به اعتدال گفت:مجموعه اصولگرایان نه تنها فشاری بر آقای احمدی نژاد وارد نمی کنند،بلکه خیلی هم با ایشان مدارا می کنند و می توان گفت مجلس هشتم بالاترین مدارا ها را با دولت کرده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود: درهمین مساله فساد مالی اخیر،اگر بحث مدارای مجلس با دولت نبود،مسائل مختلفی پیش می آمد و رییس جمهور باید پاسخ برخی مسائل را مجلس می داد ، ولی مجلس با دولت همراهی می کند تا با تدبیر مشکلات حل شود.
عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به برخی اخبار پیرامون تحرکات انتخاباتی دولت ادامه داد: دولت حق دخالت در انتخابات را ندارد؛اگر این مساله صورت بگیرد،قطعا شورای نگهبان جلوی آن می ایستد.

وی افزود:دوستان جبهه پایداری و رایحه خوش خدمت نیزمی گویند ما طرفداران آقای احمدی نژاد منهای جریان انحرافی هستیم ؛بنابراین مجموعا آقای احمدی نژاد اصل جریان را قبول ندارند،پس با هم فاصله دارند؛ساختار 8+7 و وحدت اصولگرایان کاملا مشخص است،جای  دو نفر هم ازدوستان و گروههای حامی آقای احمدی نژاد خالی است و می توانند در جلسات شرکت کنند.
بادامچیان گفت:وقتی می گوییم که می خواهیم برای خدا و مردم و پایداری نظام ،کار کنیم،پس باید در دادن لیست واحد تلاش خود را انجام دهیم.
وی در خاتمه گفت:خواسته مردم ،مجلسی مقتدر ومسلط به امور همراه با سلامت مالی،اخلاقی و سیاسی نمایندگان آن است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet