هدر اصلی
1390/07/27 12:42:54
سرویس صحن
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

اختلال‌های تلفن همراه برای مردم هزینه‌های سنگینی در پی دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به قطعی و اختلال مکرر تماس‌های تلفن همراه، خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این اختلال‌ها برای مردم هزینه‌های سنگینی در پی دارد.
اختلال‌های تلفن همراه برای مردم هزینه‌های سنگینی در پی دارد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به قطعی و اختلال مکرر تماس‌های تلفن همراه، خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این اختلال‌ها برای مردم هزینه‌های سنگینی در پی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg اختلال‌های,تلفن,همراه,برای,مردم,هزینه‌های,سنگینی,در,پی,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی‌لارگانی در پایان نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهرماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با وجود آنکه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بارها از حل مشکل اختلال‌ در تماس‌های تلفن همراه سخن گفت اما ظرف چند روز اخیر در شهرستان فلاورجان تماس‌های مردم با این تلفن دچار قطعی و اختلال‌های مکرر شد که این مسئله هزینه‌های سنگینی را به مشترکان تحمیل می‌کند.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بروز خشکسالی در استان اصفهان افزود: وزارت جهاد کشاورزی محصولات سیب‌زمینی کشاورزان این استان را با قیمت تضمینی خریداری کرد اما با گذشت 3 ماه از زمان خرید، هیچ پولی به کشاورزان پرداخت نشده است.

وی با اشاره به مشکلات صنعت نساجی در کل کشور ادامه داد: این صنعت در استان اصفهان در حال نابودی است؛ چراکه تولیدکنندگان صنعت نساجی کشور در شرایط کنونی در قبال واردات بی‌رویه پارچه‌های بی‌کیفیت خارجی راهی جز تعطیلی واحدهای صنعتی خود ندارند؛ این در حالی است که رئیس جمهور صحبت از ایجاد 5/2 میلیون شغل در کشور می‌کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: هیات رئیسه 3 ماه است که 3 سوال را از وزیر اقتصاد و دارایی اعلام وصول کرده اما این سوالات در دستور کار صحن علنی قرار نمی‌گیرد.

سید شهاب‌الدین صدر نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نماینده فلاورجان گفت: باید از واردات بی‌رویه محصولات خارجی برای پاسداشت اشتغال در کشور جلوگیری شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet