هدر اصلی
1390/07/27 12:38:56
سرویس صحن
حسینی در نطق میان دستور:

استکبار جهانی در پی به هم زدن مراسم برائت از مشرکین است

عضو فراکسیون روحانیون، حج را همایش برائت از مشرکین خواند و گفت:‌ استکبار جهانی با لطایف‌الحیل در پی به هم زدن این مراسم است.
استکبار جهانی در پی به هم زدن مراسم برائت از مشرکین است عضو فراکسیون روحانیون، حج را همایش برائت از مشرکین خواند و گفت:‌ استکبار جهانی با لطایف‌الحیل در پی به هم زدن این مراسم است. https://cdn.icana.ir/d/019/11310.jpg استکبار,جهانی,در,پی,به,هم,زدن,مراسم,برائت,از,مشرکین,است Icana

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، در جلسه علنی امروز چهارشنبه 27 مهر مجلس شورای اسلامی، سیدعلی حسینی در نطق میان دستور خود ضمن بیان این موضوع ، ادامه داد: امسال مراسم حج ابراهیمی به ویژه همایش جهانی برائت از مشرکین در حالی برگزار می‌شود که استکبار جهانی با لطایف‌الحیل در صدد به هم زدن صفوف به‌هم پیوسته آنان است و آمریکای جنایتکار با سوءاستفاده از عوامل سعودی در صدد ایجاد پروژه نخ‌نمای حقوق بشر و اتهامات هسته‌ای است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود: امریکا در حالی که نسبت به جنایات بحرین و یمن سکوت مرگباری را اتخاذ کرده است، نتایج موج بیداری اسلامی تا خیابان‌های پایتخت آنها رسیده است و سردمداران امریکا همچنان نمی‌بینند و نمی‌شنوند.

وی اضافه کرد: امریکا و ایادی دست‌نشانده‌اش بدانند که همایش برائت از مشرکین با محوریت خانه امن الهی در همه جای جهان در حل برپایی است.

حسینی با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه و استقبال پرشکوه مردم آن خطه از ایشان اظهار کرد: این استقلا نشان از بصیریت و بیداری و ولایتمداری مردمان پاک و وارسته این خطه است و ما خدا را به سبب نعمت ولایت شکر گزاریم.

عضو فراکسیون روحانیون در ادامه اختلاس را پدیده شومی دانست که وارد اقتصاد ایران شده است و از قوه قضائیه خواست قاطعانه و بدون تعارف با مجرم یا مجرمان برخورد کند و مسئولان و مدیران ارشد نظام اقتصادی درخواست کرد نظارت خود را بر مجموع تحت‌امرشان بیشتر کند.

وی ادامه داد: مردم از مسئولان نمی‌پذیرند برای 500 هزار تومان وام ماه‌ها معطل بمانند در حالی که میلیاردها تومان در یک پروژه و به یک فرد پرداخت شود.

حسنی به روز تربیت‌بدنی در تاریخ 26 مهر اشاره کرد و گفت: حال که مجلس هشتم در راستای اهمیت این موضوع وزارت ورزش و جوانان را تشکیل داده است، از وزیر محترم آن می‌خواهیم نسبت به ورزش همگانی و روستایی و عشایر توجه جدی داشته باشد زیرا بیشتر امکانات ورزشی در پایتخت و مراکز استان‌ها بود و اماکنی نظیر ورزشگاه انقلاب نیشابور منتظر تامین اعتبار است.

عضو کمیسیون فرهنگی درباره حوزه انتخابیه خود بیان کرد: برآورد خشکسالی در سال 88، 35 میلیارد، در سال 89، 55 میلیارد و در سال90، حدود 150 میلیارد تومان است و این در حالی است که در منطقه ما 3500 کیلومتر انهار سنتی 504، رشته قنات و بیش از هزار کیلومتر راه‌های بین مزارع و باغات وجود دارد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet