خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/07/27 13:12:48
سرویس صحن
مصباحی‌مقدم در تذکر شفاهی:

کسری بودجه 15 هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه نقدی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه وعده‌های غیرقانونی دولت تنها موجب بی‌اعتمادی مردم به نظام می‌شود، گفت: دولت هم‌اکنون با کسری بودجه ۱۵ هزار میلیارد تومانی برای پرداخت یارانه نقدی روبرو است و توان سه برابر کردن یارانه نقدی را ندارد.
کسری بودجه 15 هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه نقدی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه وعده‌های غیرقانونی دولت تنها موجب بی‌اعتمادی مردم به نظام می‌شود، گفت: دولت هم‌اکنون با کسری بودجه 15 هزار میلیارد تومانی برای پرداخت یارانه نقدی روبرو است و توان سه برابر کردن یارانه نقدی را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/2171.jpg کسری,بودجه,15,هزار,میلیارد,تومان,برای,پرداخت,یارانه,نقدی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا مصباحی‌مقدم در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 مهرماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: وعده‌های بدون پشتوانه قانونی دولت به مردم تنها موجب بی‌اعتمادی مردم به نظام می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری‌، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: پرداخت یک میلیون تومان به نوزادان هیچ پشتوانه قانونی ندارد و منابع لازم برای این وعده در قانون مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه از صداوسیما تقاضا داریم اطلاع‌رسانی کامل در این زمینه برای مردم انجام دهد، گفت: صداوسیما برای مردم توضیح دهد که این وعده دولت غیرقانونی است و هیچ منبع مالی برای آن در قانون در نظر گرفته نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: پرداخت یک میلیون تومان به هر نوزاد و یا سه برابر کردن یارانه‌های نقدی تنها وعده‌های پوچ و بدون پشتوانه قانونی است که موجب بدبینی مردم به نظام می‌شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام اینکه هم‌اکنون دولت با کسری بودجه 15 هزار میلیاردی برای پرداخت یارانه نقدی روبروست، گفت: دولت برای پرداخت یارانه نقدی هم‌اکنون با کسری بودجه 15 هزار میلیاردی روبرو است، بنابراین چگونه و با اتکا به چه منابعی می‌خواهد میزان یارانه نقدی را سه‌ برابر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet