هدر اصلی
1390/07/27 17:29:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادر قاضی‌پور:

سایپا پاسخگوی نمایندگان مردم باشد

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سایپا،گفت:سایپا به جای شکایت از قانون باید پاسخگوی نمایندگان مردم باشد.
سایپا پاسخگوی نمایندگان مردم باشد رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سایپا،گفت:سایپا به جای شکایت از قانون باید پاسخگوی نمایندگان مردم باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/11827.jpg سایپا,پاسخگوی,نمایندگان,مردم,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نادر قاضی‌پور رئیس‌ کمیته تحقیق و تفحص از گروه خودرو‌سازی سایپا،با بیان اینکه شکایت سایپا از بنده بی‌معناست،به فارس اظهار داشت:برخی‌ها تصور می‌کنند که نمایندگان مردم با شکایت‌ کوتاه می‌آیند در حالی که اینگونه نیست و نمایندگان مردم سوگند یاد کرده‌اند که مدافع حقوق مردم باشند.

وی با بیان اینکه اکثر نمایندگان اصولگرا و شاخص مجلس به گزارش هیئت تحقیق و تفحص از سایپا اعتماد دارند،تصریح کرد:بهتر است گروه سایپا به جای‌ ارائه شکایت، پاسخگویی سؤالات نمایندگان مردم باشد.
قاضی‌پور همچنین گفت که ابهامات نمایندگان مجلس درباره گروه سایپا با شکایت از نمایندگان برطرف نخواهد شد.
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سایپا با بیان اینکه محور شکایت سایپا به محتوای تحقیق و تفحص بر می‌گردد، گفت: بحث تحقیق و تفحص از سایپا و محتوای آن با رای مثبت نمایندگان مواجه شد بنابر‌این سایپا از قانون که همان مصوبه مجلس است، شکایت کرده است.
وی خطاب به مدیران سایپا گفت:شما با این شکایت نمی‌توانید‌ روند رسیدگی به پرونده سایپا را به انحراف بکشانید،چرا‌که منحرفان ‌همه جا را غصب نکرده‌اند؛ قوه قضائیه ایران مستقل است و زیر بار فشارهای سیاسی نمی‌رود.
قاضی‌پور با بیان اینکه فرزندان اعضای جریان انحرافی جزو مدیران سایپا هستند، گفت:فرزندان اعضای جریان انحرافی بهتر است سریعا از سمت‌های خود استفعا دهند چرا‌که محیط تولید حق جوانان ایران اسلامی بوده و جای آنها نیست.
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از گروه خودروسازی سایپا با تاکید براینکه تمامی اظهاراتش در نشست خبری اخیر مستند بوده است،گفت:مدارک مستندی در رابطه به قیمت‌‌های واقعی خودروهای سایپا داریم  که در آینده به اطلاع مردم خواهیم رساند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet