هدر اصلی
1390/07/27 17:59:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ابراهیمی:

آمریکا حتی یک روز از توطئه‌آفرینی علیه ایران،‌غافل نبوده است

عضوجامعه روحانیت مبارز تهران گفت: ۷۰ میلیون دلار هزینه آمریکا برای راه‌اندازی آشوبها در ایران ،بی نتیجه ماند و در پایان،سربلندی از آن ملت ایران و ذلت و خواری از آن آمریکا شد.
آمریکا حتی یک روز از توطئه‌آفرینی علیه ایران،‌غافل نبوده است عضوجامعه روحانیت مبارز تهران گفت: 70 میلیون دلار هزینه آمریکا برای راه‌اندازی آشوبها در ایران ،بی نتیجه ماند و در پایان،سربلندی از آن ملت ایران و ذلت و خواری از آن آمریکا شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2074.jpg آمریکا,حتی,یک,روز,از,توطئه‌آفرینی,علیه,ایران،‌غافل,نبوده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی،‌ با اشاره به سخنان اخیر مشاور کنگره آمریکا مبنی بر ضرورت تشدید حمایت از سران فتنه سبز در ایران، به باشگاه خبرنگاران گفت:آمریکا‌ییها خود با راه‌اندازی و پشتیبانی از حضور فتنه‌گران سبز پوش، با تمام توان به حرکت آشوب‌طلبان در سال 88 دامن زدند و کشورهای همسو با خود مانند انگلیس و فرانسه را به میدان فتنه‌گری علیه جمهوری اسلامی آوردند اما در نهایت فتنه سبز هیچ غلطی نتوانست انجام دهد.

عضوجامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به اینکه مردم مسلمان ایران در حماسه 9دی با جوابی قاطع و کوبنده،‌ مرگ فتنه گران را رقم زدند،‌ افزود: دیگر چیزی از فتنه سبز وجود خارجی نداشته و اراده مردم در حماسه ماندگار 9 دی فاتحه سبزهای فتنه‌گر خوانده شد و چیزی نمانده که آمریکا اکنون از آنها حمایت کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی،با بیان اینکه آمریکا حتی یک روز از توطئه‌آفرینی علیه جمهوری اسلامی ایران،‌ غافل نبوده است؛ اظهار داشت: 70 میلیون دلار هزینه آمریکا برای راه‌اندازی آشوبها در ایران،بی نتیجه ماند و در پایان،سربلندی از آن ملت ایران و ذلت و خواری از آن آمریکا شد.

وی،تهدیدات آمریکا مبنی بر شکایت به شورای امنیت سازمان ملل درباره اتهام ساختگی اخیر علیه ایران را مانند قطعنامه‌های تحریم، بی‌فایده دانست و اظهار داشت: امروز ملت انقلابی ایران، سربلند و مقتدر بر همه توطئه‌ها فائق آمده و به الگوی مبارزه با طاغوتیان تبدیل شده و انقلاب اسلامی ایران در بیداری جهانیان و نه تنها مسلمانان نقش موثر داشته است،اکنون زیرپای اوباما نیز علیه ثروت‌اندوزی و تبعیض آمریکایی، اعترض می‌شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز، با بیان اینکه پایه‌های کاخ سفید، به لرزه افتاده است،‌گفت: اینکه 82 کشور در آرمان حرکت‌های اعتراضی خود مشترک باشند در طول تاریخ سابقه نداشته و اکنون با تظاهرات ضدسرمایه‌داری در هزار شهر دنیا، وقت فروپاشی نظام سلطه آمریکا فرا رسیده است.

وی با اشاره به اظهارات سایتهای اپوزیسیون مبنی بر حمایت آمریکا از سیاستهای لیبرال خاتمی و اصلاح‌طلبان در ایران، افزود:از فتنه‌گران و سران آنها چیزی نمانده که به پرچمداری غرب ادامه دهند و در ایران، حزب‌الله و انقلابیون دارای جایگاه قدرتمند بوده و پرچم علوی در اهتزاز است لذا اصلاح‌طلبان لیبرال و ملی‌گرایان هیچ‌گونه جایگاهی در کشورمان ندارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی، تصریح کرد:مردم انقلابی ایران،‌ افتضاحات دولت اصلاحات را که در حقیقت همین فتنه‌گران بودند در ذهن خود فراموش نکرده و دوران اصلاح‌طلبان آمریکایی به سرآمده زیرا ملت هر توطئه‌ای را خنثی نموده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet