اربعین حسینی
1390/07/29 14:01:22
سرویس اجتماعی
تامینی‌لیچایی:

80 درصد هزینه‌های درمانی را مردم می‌پردازند

عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: در خوشبینانه‌ترین حالت مردم ۷۰ تا ۸۰ درصد از هزینه‌های درمانی را خودشان می‌پردازند.
80 درصد هزینه‌های درمانی را مردم می‌پردازند عضو هیات رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: در خوشبینانه‌ترین حالت مردم 70 تا 80 درصد از هزینه‌های درمانی را خودشان می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/1495.jpg 80,درصد,هزینه‌های,درمانی,را,مردم,می‌پردازند Icana

حسن تامینی‌لیچایی در گفت‍‌‌‌ و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش هزینه‌های درمانی و مشکلاتی که در بحث بیمه‌ها وجود دارد، اظهار کرد: نکاتی که اخیرا خانم دستجردی وزیر بهداشت مبنی بر فاجعه‌آمیز بودن وضعیت فعلی اعلام کرد، کاملا صحیح است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه توان پرداخت مردم برای هزینه‌های درمانی محدود است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیمه‌ها هر سال افزایش می‌یابد و از سوی دیگر تورم و آزادسازی حامل‌های انرژی هم مطرح شد، بخش خصوصی هم اعلام می‌کند که توان پرداخت هزینه‌ها را ندارند.

تامینی تصریح کرد: این دولت است که باید فکر اساسی دراین رابطه کند، اگر واقعا ما می‌خواهیم برای مردم چاره‌اندیشی کنیم نیاز به این است که شرایطی را ایجاد کنیم که مردم بتوانند در آن شرایط به سلامت خود اهمیت دهند.

 سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه در خوشبینانه‌ترین حالت مردم 70 تا 80 درصد از هزینه‌های درمانی را خودشان می‌پردازند، گفت: بیمه‌های تکمیلی هم حالت اجباری پیدا کرده، در صورتی که نباید این گونه باشد و در هیچ کجای دنیا هم این طور نیست، البته کمیسیون هم بارها آمادگی خود را برای حل این موضوع اعلام کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet