هدر اصلی
1390/07/28 17:31:00
سرویس صحن
سفر رییس مجلس به آسیای میانه/14

رییس مجلس تاجیکستان:ایران همواره دوست نزدیک ما بوده است

رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان در حاشیه سفر لاریجانی به این کشور با بیان اینکه شرایط لازم برای گسترش روابط همه‌جانبه میان دو کشور ایران و تاجیکستان فراهم است، گفت: تاجیکستان در حساس‌ترین لحظه‌ها از کمک‌های ایران برخوردار بود.
رییس مجلس تاجیکستان:ایران همواره دوست نزدیک ما بوده است رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان در حاشیه سفر لاریجانی به این کشور با بیان اینکه شرایط لازم برای گسترش روابط همه‌جانبه میان دو کشور ایران و تاجیکستان فراهم است، گفت: تاجیکستان در حساس‌ترین لحظه‌ها از کمک‌های ایران برخوردار بود. https://cdn.icana.ir/d/019/7695.jpg رییس,مجلس,تاجیکستان:ایران,همواره,دوست,نزدیک,ما,بوده,است Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به تاجیکستان، عصر امروز پنجشنبه 28 مهرماه، شکور جان ظهورف رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان در دیدار خود با هیات پارلمانی ایران که در ساختمان پارلمان نمایندگان این کشور برگزار می‌شد، با بیان اینکه باید زمینه‌های مناسب برای توسعه روابط میان دو کشور ایران و تاجیکستان فراهم شود، تاکید کرد: پس از استقلال دولت تاجیکستان روابط میان این دو کشور توسعه یافته است.

ظهورف با بیان اینکه تمام شرایط برای گسترش روابط همه‌جانبه میان دو کشور ایران و تاجیکستان فراهم است، افزود: طرح‌های همکاری فراوانی میان دو کشور به امضا رسیده است و حجم تعاملات میان دو کشور در حال افزایش است.

رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان با تاکید بر اینکه تاجیکستان در حساس‌ترین لحظه‌ها از کمک‌های ایران برخوردار بود، ادامه داد: دستاوردهای ایران در تمام بخش‌ها باعث سرافرازی تاجیکستان است.

ظهورف با بیان اینکه روابط پارلمانی میان دو کشور ایران و تاجیکستان در سال‌های اخیر افزایش داشته است، گفت: پارلمان ایران تجربه فراوانی در زمینه قانون‌نویسی دارد و ما خواهان توسعه روابط پارلمانی با ایران هستیم.

رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان تصریح کرد: عملکرد مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بسیار مناسب است و ما خواهان همکاری با این مرکز هستیم./

پایان پیام

 

 

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet