روز مجلس
1390/07/29 20:41:12
سرویس سیاسی
سفر رییس مجلس به آسیای میانه/20

وزیر امور خارجه تاجیکستان:روابط ما با ایران افضل بر همه کشورها است

در دیدار هیات پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی با وزیر امور خارجه تاجیکستان به توسعه روابط اقتصادی میان ایران و این کشور تاکید شد.
وزیر امور خارجه تاجیکستان:روابط ما با ایران افضل بر همه کشورها است در دیدار هیات پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی با وزیر امور خارجه تاجیکستان به توسعه روابط اقتصادی میان ایران و این کشور تاکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/7693.jpg وزیر,امور,خارجه,تاجیکستان:روابط,ما,با,ایران,,افضل,بر,همه,کشورها,است Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت به تاجیکستان،  عصر امروز جمعه 29 مهرماه هیات پارلمانی ایران به ریاست علی لاریجانی در دومین روز سفر خود به تاجیکستان با همراه‌خان ظریفی رئیس امور خارجه تاجیکستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار که در محل اقامت هیات پارلمانی ایران در دوشنبه پایتخت تاجیکستان برگزار شد بر توسعه روابط اقتصادی میان دو کشور تاکید شد. همچنین وزیر خارجه تاجیکستان در این دیدار تصریح کرد: روابط تاجیکستان با ایران افضل بر تمام کشورها است.

 لاریجانی و هیات همراه خود پس از دیدار با وزیر خارجه تاجیکستان از موزه آکادمی علوم تاجیکستان دیدار می‌کند.

رییس مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه پس از بازگشت از اجلاس بین المجالس به همراه یک هیات دیپلماتیک تهران را به مقصد تاجیکستان ترک گفت. وی در این سفر زمینه های مختلف همکاری با این کشور را در دیدار با روسای جمهور و مجلس این کشور بررسی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet