خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/07/30 09:59:53
سرویس سیاسی

بررسی گزارش های رسیده از مرکز پژوهش های مجلس در کمیسیون اصل نود

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ در جلسه‌های این هفته خود افزون بر بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد پرونده‌های مطرح در این کمیسیون، درباره گزارش تحلیل چالش های موجود در بازار ارز و گزارش های دریافتی از مرکز پژوهش‌های مجلس به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
بررسی گزارش های رسیده از مرکز پژوهش های مجلس در کمیسیون اصل نود اعضای کمیسیون اصل ۹۰ در جلسه‌های این هفته خود افزون بر بررسی و اتخاذ تصمیم در مورد پرونده‌های مطرح در این کمیسیون، درباره گزارش تحلیل چالش های موجود در بازار ارز و گزارش های دریافتی از مرکز پژوهش‌های مجلس به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/11023.jpg بررسی,گزارش,های,رسیده,از,مرکز,پژوهش,های,مجلس,در,کمیسیون,اصل,نود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،‌ بر اساس دستور هفتگی اعلام شده کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی،‌ جلسه­های عمومی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی یکشنبه و سه­شنبه و جلسه­های کارگروه­های تخصصی این کمیسیون نیز علاوه بر روزهای یکشنبه و سه شنبه در روز چهارشنبه نیز برگزار می شود.

اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، در جلسه‌ روز یکشنبه اتخاذ تصمیم درباره یک پرونده و رسیدگی و بحث و بررسی درباره دو پرونده دیگر را در دستور کار دارند.

در جلسه روز سه شنبه اعضای کمیسیون اصل ۹۰ افزون بر ادامه بحث و بررسی درباره دو پرونده مطرح شده در این کمیسیون، درباره گزارش تحلیل چالش­های موجود در بازار ارز و گزارش­های دریافتی از مرکز پژوهش‌های مجلس به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

همچنین در این هفته دو کارگروه فرهنگی و اجتماعی و کارگروه اقتصادی، فنی و عمرانی در روز یکشنبه، کارگروه های سیاسی و نظامی و کارگروه قضایی و حقوقی روز سه شنبه و کارگروه مجلس و امور ویژه در روز چهارشنبه برای رسیدگی به شکایت های واصله تشکیل جلسه خواهند داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet