اربعین حسینی
1390/07/30 16:47:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غفوری فرد:

استقبال مردم اهل سنت و شیعه کرمانشاه از رهبری بی نظیر بود

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد:با توجه به اینکه در دنیا تبلیغات زیادی علیه ایران انجام می شود،حضور پرشور مردمی در استقبال از رهبر معظم انقلاب اسلامی در کرمانشاه نمایش قدرت و اقتدار نظام اسلامی بود.
استقبال مردم اهل سنت و شیعه کرمانشاه از رهبری بی نظیر بود عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد:با توجه به اینکه در دنیا تبلیغات زیادی علیه ایران انجام می شود،حضور پرشور مردمی در استقبال از رهبر معظم انقلاب اسلامی در کرمانشاه نمایش قدرت و اقتدار نظام اسلامی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/1051.jpg استقبال,مردم,اهل,سنت,و,شیعه,کرمانشاه,از,رهبری,بی,نظیر,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛حسن غفوری فرد با اشاره به استقبال مردم کرمانشاه از مقام معظم رهبری اظهار داشت:استقبال مردم اهل سنت و شیعه کرمانشاه از رهبر انقلاب بی نظیر بود.

غفوری فرد ادامه داد:با توجه به اینکه در دنیا تبلیغات زیادی علیه ایران انجام می شود،این حضور پرشور مردمی نمایش قدرت و اقتدار نظام اسلامی بود.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد:این سفر نشان داد مقام معظم رهبری در قلب مردم جای دارند وبه ایشان عشق می ورزند.
وی همچنین به سخنان مقام معظم رهبری در استان کرمانشاه مبنی بر نوسازی در نظام سیاسی اشاره کرد وبه مهر  گفت:این سخنان ظرفیت و پتانسیل های عظیم قانون اساسی را نشان می دهد و بیانگر این است که اگر پدیده ای جدید وجود داشته باشد نظام اسلامی بسته و منجمد نیست و با انعطاف آن را قبول خواهد کرد. 
 
غفوری فرد با تاکید بر اینکه مشخص نیست نظام پارلمانی بر نظام کنونی ترجیح داشته باشد،گفت:به نظر می رسد در شرایط فعلی اگر انتخابات ریاست جمهوری مستقیم به دست مردم انجام شود وابستگی مردم به نظام بیشتر خواهد شد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet