هفته دفاع مقدس
1390/08/01 08:36:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهاد دلقپوش:

افزایش سه برابری یارانه نقدی غیرممکن است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این‌که دولت باید در برابر وعده افزایش یارانه نقدی به مردم پاسخ‌گو باشد، گفت: افزایش سه برابری یارانه به معنای اجرای کامل هدفمندی در یک‌سال است و برای تحقق آن دولت باید معجزه کند.
افزایش سه برابری یارانه نقدی غیرممکن است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این‌که دولت باید در برابر وعده افزایش یارانه نقدی به مردم پاسخ‌گو باشد، گفت: افزایش سه برابری یارانه به معنای اجرای کامل هدفمندی در یک‌سال است و برای تحقق آن دولت باید معجزه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/5775.jpg افزایش,سه,برابری,یارانه,نقدی,غیرممکن,است Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، فرهاد دلق‌پوش در گفت‌وگو با نشریه گلچین‌امروز، درباره وعده سه برابر شدن یارانه نقدی از سوی دولت، افزود: آن چیزی که در قانون پیش‌بینی شده است در مراحل اجرایی قانون هدفمند کردن یارانه‌ها مشخص است، هم‌چنین میزان پرداخت یارانه‌های مختلف نیز در اختیار دولت گذاشته شده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت باید منابع پرداخت‌ها را به دقت پیش‌بینی کند، چرا که هدف از اجرای هدفمندکردن یارانه‌ها کمک به تولید و توسعه بخش‌های مختلف صنعتی و تولیدی بوده و اگر دولت در این بخش نتواند واحدهای تولیدی را سرپا نگه دارد و بسته‌های حمایتی را که در قانون پیش‌بینی شده است را اعمال کند، طبیعی است که در واقع توانایی دولت در اجرای قانون هدفمندی را زیر سؤال می‌برد.

این عضوکمیسیون اقتصادی مجلس هشتم، تأکید کرد: باید در سیاست‌های اجرایی قانون هدفمندسازی یارانه‌ها بسته‌های حمایتی هم پیش‌بینی شود و صرف پرداخت یارانه نقدی به مردم و افزایش مقدار آن مشکلی از تولید و اقتصاد کشور را حل نمی‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet