هفته دفاع مقدس
1390/07/30 15:23:15
سرویس اقتصادی
کشاورزان همچنان امید وار

کاظم فرهمند:طرح انتزاع اختیارات کشاورزی رای بالایی می‌آورد

نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که در نشست صحن علنی این هفته مجلس طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی بررسی می‌شود، گفت: پیش‌بینی ما این است که این طرح با رای بالای نمایندگان مجلس به تصویب برسد.
کاظم فرهمند:طرح انتزاع اختیارات کشاورزی رای بالایی می‌آورد نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که در نشست صحن علنی این هفته مجلس طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی بررسی می‌شود، گفت: پیش‌بینی ما این است که این طرح با رای بالای نمایندگان مجلس به تصویب برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/10864.jpg کاظم,فرهمند:طرح,انتزاع,اختیارات,کشاورزی,رای,بالایی,می‌آورد Icana

کاظم فرهمند در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: به موجب طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی که یک فوریت آن به تصویب نمایندگان رسیده است، تمام وظایف مربوط به بازاریابی، صادرات و واردات محصول‌های کشاورزی با کلیه امکانات، تجهیزات و نیروها به وزارت جهاد کشاورزی واگذار می‌شود.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیش‌بینی ما این است که بخش کشاورزی این طرح با آرای بالای نمایندگان به تصویب برسد و بخش مربوط به صنایع روستایی و فرش نیز با  آرای کمتری مورد تصویب نمایندگان قرار بگیرد.

فرهمند با بیان این که در سال‌های اخیر واردات محصول‌های کشاورزی مشکل‌های متعددی را برای کشاورزان و بخش کشاورزی به وجود آورده است، گفت: تا کنون هر زمانی که نمایندگان مجلس از علل واردات بی‌رویه محصول‌های کشاورزی سؤال کرده‌اند مسئولان با فرافکنی مسئول دیگری را مقصر قلمداد می‌کنند و در نهایت نیز هیچ نتیجه مطلوبی گرفته نمی‌شود.

نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس ابراز امیدواری کرد با تصویب طرح انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی متولی تولید و بخش بازرگانی محصو‌ل‌های کشاورزی یکی شده و با دلسوزی و برنامه‌ریزی مناسب‌تری نسبت به بخش کشاورزی تصمیم‌گیری شود./

پایان پیام    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet