هدر اصلی
1390/08/01 09:16:15
سرویس اجتماعی
شهریاری مطرح کرد:

نبودن هماهنگی میان بیمه‌ها طرح پزشک خانواده را به تاخیر می‌اندازد

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، نبود هماهنگی میان بیمه‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی را باعث به تاخیر افتادن اجرای درست طرح پزشک خانواده عنوان کرد و از حضور وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی در جلسه کمیسیون متبوعش برای حل این موضوع خبر داد.
نبودن هماهنگی میان بیمه‌ها طرح پزشک خانواده را به تاخیر می‌اندازد رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، نبود هماهنگی میان بیمه‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی را باعث به تاخیر افتادن اجرای درست طرح پزشک خانواده عنوان کرد و از حضور وزیر کار، رفاه و تعاون اجتماعی در جلسه کمیسیون متبوعش برای حل این موضوع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/6546.jpg نبودن,هماهنگی,میان,بیمه‌ها,طرح,پزشک,خانواده,را,به,تاخیر,می‌اندازد Icana

حسینعلی شهریاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با انتقاد از نقص‌های موجود در اجرای طرح پزشک خانواده، اظهار کرد: نبود هماهنگی میان بیمه‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی باعث به تاخیر افتادن اجرای درست طرح پزشک خانواده شده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی،‌ افزود: زمانی که منابع مالی تامین و پزشک مورد نیاز تامین نشود، به طور قطع با موانع زیادی روبرو می‌شویم.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح مشکلاتی وجود دارد، تصریح کرد: کمیسیون بهداشت قانون را تصویب کرده و دولت باید کارها را انجام دهد، ما چندین جلسه از مسئولان تامین اجتماعی و بهداشت دعوت کردیم؛ اما قرار است جلسه‌ای را با وزیر کار، رفاه و تعاون به زودی و برای حل این موضوع برگزار کنیم.

شهریاری همچنین در رابطه با بیمه سلات ایرانیان نیز گفت: دولت هنوز کار جدی در این زمینه انجام نداده است.

رحمت‌الله حافظی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، با بیان اینکه تاکنون هیچگونه کوتاهی در اجرای طرح پزشک خانواده از سوی بیمه‌ها صورت نگرفته است، تصریح کرد:‌ در گزارش‌هایی که به کمیسیون بهداشت ارائه کردیم، مشخص شد که بیمه‌ها کوتاهی در اجرای این برنامه نداشته‌اند و تمام ظرفیت و امکانات خود را در اختیار این برنامه قرار داده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet