هفته دفاع مقدس
1390/08/01 09:54:35
سرویس سیاسی
محمدتقی رهبر:حرکت چراغ خاموش جریان انحرافی برای کسب کرسی‌های مجلس نهم

وحدت اصولگرایان خطر نفوذ جریان انحرافی به مجلس را خنثی می‌کند

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به حرکت چراغ خاموش جریان انحرافی برای کسب کرسی‌های مجلس نهم، گفت: این تلاش‌ها در سایه وحدت اصولگرایان راه به جایی نخواهد برد.
وحدت اصولگرایان خطر نفوذ جریان انحرافی به مجلس را خنثی می‌کند رئیس فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به حرکت چراغ خاموش جریان انحرافی برای کسب کرسی‌های مجلس نهم، گفت: این تلاش‌ها در سایه وحدت اصولگرایان راه به جایی نخواهد برد. https://cdn.icana.ir/d/019/7173.jpg وحدت,اصولگرایان,خطر,نفوذ,جریان,انحرافی,به,مجلس,را,خنثی,می‌کند Icana

محمدتقی رهبر در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره تلاش‌های چراغ خاموش جریان انحرافی برای کسب کرسی‌های مجلس نهم، گفت: عوامل این جریان نزدیک به شش ماه است که در شهرستان‌ها ستاد زدند و برای نفوذ به نهاد قانون‌گذاری پول‌های کلان خرج می‌کنند.
نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی وحدت و اتحاد اصولگرایان را تنها راه شکست جریان انحرافی در انتخابات پیش رو خواند و افزود: ‌این جریان به منابع قدرت و ثروت متصل است و می‌کوشد تا با پول پاشی‌های فراوان مردم را فریب دهد و برای خود پایگاه اجتماعی ایجاد کند.
وی ادامه داد: طیف‌ها و سلیقه‌های مختلف جریان اصولگرا باید از بهانه گیری و اصرار بر مواضع گروهی دست بکشند و برای تأمین منافع و مصالح کشور، ‌ ملت و نظام گام‌های عملی بردارند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تأکید بر تبعیت اصولگرایان از مقام عظمای ولایت، تصریح کرد: ‌ اگر اصولگرایان تابع ولی امر مسلمین جهان هستند، این مسئله را با همراهی، همگرایی و ارائه فهرست واحد در انتخابات مجلس ثابت کنند چراکه وحدت آن‌ها می‌تواند چالش‌ها و حساسیت‌های انتخابات آینده را به حداقل ممکن برساند.
وی با بیان اینکه دو جریان فتنه و انحرافی در ائتلاف نانوشته سعی دارند تا اصولگرایان را از مناصب قدرت بیرون کنند، افزود: تشتت آراء در میان نیروهای اصولگرااحتمال وقوع چنین امری را قوی‌تر می‌کند، بنابراین انتظار می‌رود همه کسانی که دل در گرو گفتمان اصولگرایی دارند برای تحقق وحدت از خودگذشتگی نشان دهند.
رئیس فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی برای شناسایی عوامل جریان انحرافی در انتخابات مجلس کاملاً هوشیار هستند، خاطرنشان کرد: هر چند این جریان قصد دارد با نامزدهای به ظاهر موجه وارد عرصه انتخابات آتی شود اما قطعا این روش در سایه وحدت اصولگرایان راه به جایی نخواهد برد.
پیش از این محمد دهقانی عضو هیات‌رییسه مجلس گفت: اگر جریان انحرافی مشی خود را به گونه‌ای تنظیم کند که نظام دچار بن بست شود و مصالح نظام اقتضا کند، احتمال برخورد سخت با این جریان قبل از پایان دوره ریاست‌جمهوری دور از ذهن نیست. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet