هفته دفاع مقدس
1390/08/02 11:25:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جواد صبور‌آغچه‌کندی:

آمریکا و اروپا در عصر اعتراض‌های مردمی قرار دارند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان این که هم‌اکنون کشورهای آمریکایی و اروپایی در آستانه عصر اعتراض‌های مردمی قرار دارند، گفت: ما امیدواریم اعتراض‌های مردم آمریکا در آینده نزدیک به‌صورت سازمان‌یافته ادامه پیدا کنند تا شاهد از بین رفتن سرمایه‌داری منهای اخلاق در جهان باشیم.
آمریکا و اروپا در عصر اعتراض‌های مردمی قرار دارند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان این که هم‌اکنون کشورهای آمریکایی و اروپایی در آستانه عصر اعتراض‌های مردمی قرار دارند، گفت: ما امیدواریم اعتراض‌های مردم آمریکا در آینده نزدیک به‌صورت سازمان‌یافته ادامه پیدا کنند تا شاهد از بین رفتن سرمایه‌داری منهای اخلاق در جهان باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/11798.jpg آمریکا,و,اروپا,در,,عصر,اعتراض‌های,مردمی,قرار,دارند Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، جواد صبورآقچه‌کندی، افزود: شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌دار، دولت‌مردان این کشور را تحت کنترل خود دارند و اقتصاد آمریکا را زیر سلطه گرفته و به نوعی بهره‌کشی کرده‌اند، در این وضعیت دولت‌مردان آمریکا نیز مردم را به نفع شرکت‌های بزرگ اقتصادی تحت فشار قرار داده‌اند که این امر موجب اعتراض‌های مردمی شده است.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس هشتم، ادامه داد: با اجرا کردن چنین سیاست‌هایی هر روز بر ثروت این شرکت‌ها افزوده شده که مجموع این عوامل تأثیر خود را بر زندگی مردم گذاشته است، هم‌اکنون نیز مردم با همه وجود مشکل‌ها و سختی‌ها را لمس کرده‌اند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: این در حالی است که رسانه‌ها آمریکا تلاش کرده‌اند تا این اعتراض‌ها را پوشش ندهند و به نوعی این امر را مخفی نگه دارند تا دیگران نیز از این اعتراض‌ها خبردار نشوند اما دیدیم که این مسئله چه‌طور به اطلاع دیگر آمریکایی‌ها رسید، هم‌چنین صحبت‌های رئیس‌جمهور اسلامی ایران یکی دیگر از عواملی بود که موجب شد تا آگاهی آمریکایی‌ها از این مشکل‌ها و اعتراض‌ها بیشتر شود.

صبور‌آقچه‌کندی با تبیین وضعیت سیاسی آمریکا و اروپا، گفت: هم‌اکنون آمریکا و اروپا در حال تجربه دوره آگاهی مردم هستند و متوجه شده‌اند که در آستانه عصر اعتراض‌های مردمی هستند، هم‌اکنون مردم آمریکا با شعار 99 درصد این موضوع را به اطلاع جهانیان رسانده‌اند که کمتر از یک درصد سرمایه‌داران افزون‌بر نیمی از ثروت آمریکا را تحت اختیار خود دارند.

وی بیان کرد: ما نیز امیدواریم اعتراض‌های مردم آمریکا در آینده نزدیک به‌صورت سازمان‌یافته ادامه پیدا کنند تا شاهد از بین رفتن سرمایه‌داری منهای اخلاق در جهان باشیم و تغییرهای قابل توجهی را در سیاست‌های آمریکا باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet