آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

211 نماینده طی نامه ای حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند

سرویس فرهنگی
211 نماینده طی نامه‌ای اقدام آمریکا مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.
چهارشنبه 31 مرداد 1386 ساعت 14:41

به گزارش خبرنگار پارلمانی خانه ملت، در متن این نامه که توسط حسین نجابت قرائت گردید به شرح ذیل می‌باشد:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شجره طیبه‌ای که امام راحل (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود امروز بعنوان خار چشم دشمنان اسلام آنقدر مورد دشمنی و کینه آمریکای جهانخوار قرار گرفته است که این نهاد مقدس انقلابی را بعنوان یک سازمان تروریستی عنوان نموده است.

گرچه انتظاری بیش از این از آمریکایی که همه روزه صدها انسان بیگناه را در نقاط مختلف جهان به خاک و خون می‌کشد وجود ندارد و دشمن آمریکا برای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک افتخار ملی است ولی جهانیان بخوبی می‌دانند، می‌نگرند و قضاوت می‌کنند که چه کسی تروریست است.

آیا ارتش آمریکا که شکنجه‌های وحشتناک گوانتانامو، ابوغریب و ده‌ها زندان مخفی در اروپا و خاورمیانه به وجود آورده و مدیریت می‌کند تروریست است یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؟

آیا ارتش آمریکا که روزانه ده‌ها انسان بیگناه را با بمباران‌های کور و وحشیانه در عراق و افغانستان به خاک و خون می‌کشد تروریست است یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؟

آیا ارتش آمریکا که با حمایت‌های همه جانبه خود مزدوران صهیونیست را به جان فلسطینیان مظلوم انداخته است و با زندانی نمودن و شکنجه کردن ده هزار فلسطینی و به خاک و خون کشیدن صدها انسان بی گناه در سرزمین‌های اشغالی زشت‌ترین صحنه‌های تروریستی را به نمایش می‌گذارد تروریست است یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؟

آیا ارتش آمریکا که صفحات تاریخ خود را با جنایت‌های وحشیانه در دنیا رقم زده است و صدها هزار انسان بی‌گناه را در نقاط مختلف به خاک و خون کشیده و نسل را نابوده کرده است تروریست است یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؟

آیا ارتش آمریکا که تنها ارتشی است که از بمب اتمی استفاده نموده و در چند لحظه صدها هزار انسان بی گناه را در هیروشیما و ناکازاکی در آتش ظلم و جنایت خود سوزانده است تروریست است یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؟

آیا ارتش آمریکا که با تربیت القاعده در دوران اشغال خاک افغانستان امروز تروریسم را به همه جهان کشانده است تروریست است یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؟

آمریکا و شخص آقای بوش بدانند که همه ملت ایران در حمایت از فرزندان رشید پاسدار خویش با همه توان ایستاده است و اهانت به سپاه را اهانت به همه ملت ایران می‌داند.

بنابراین این اقدام آمریکا جز افزایش بدبینی و نفرت ملت ایران از آمریکا نتیجه‌ای برای این کشور به دنبال نخواهد داشت. جای تاسف است که آمریکا از این واقعیت بی‌اطلاع است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخش مهمی از نیروهای مسلح کشور جمهوری اسلامی ایران است که طبق قانون اساسی به وجود آمده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی در آستانه بیست و هفتمین سالگرد جنگ تحمیلی و دفاع مقدس ضمن تجلیل از همه فرماندهان سپاه بویژه فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برادر ارجمند سردار سرلشکر دکتر سیدیحیی صفوی و گرامیداشت یاد سرداران رشید شهید دوران مقدس با محکوم نمودن شدید این اقدام آمریکا حمایت همه جانبه خویش را از این نهاد مقدس اعلام می‌داریم و به آمریکا هشدار می‌دهیم که اینگونه اقدامات نتیجه‌ای جز افزایش نفرت از آمریکا و وحدت، انسجام و یکپارچگی ملت ایران به دنبال نخواهد داشت بنابراین توصیه ما به دولت آمریکا این است که هر چه سریع‌تر انصراف خویش را از این اقدام غیر منطقی که ضدیت با ملت ایران تلقی می‌گردد اعلام نماید و اقدامات غیر منطقی خود در قبال ملت ایران متوقف کند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000