سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عابدی:

راهپیمایی ۲۲ بهمن؛پیام انتخابات پرشوری را داد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت که راهپیمایی ۲۲ بهمن امنیت انتخابات اسفند 90 را تضمین کرده و این پیام را مخابره کرد که ملت با شوری میلیونی پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 09:26
راهپیمایی ۲۲ بهمن؛پیام انتخابات پرشوری را داد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت که راهپیمایی ۲۲ بهمن امنیت انتخابات اسفند 90 را تضمین کرده و این پیام را مخابره کرد که ملت با شوری میلیونی پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد. http://cdn.icana.ir/d/019/13647.jpg راهپیمایی,۲۲,بهمن؛پیام,انتخابات,پرشوری,را,داد Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛کریم عابدی عضو کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن ،به فارس گفت:‌ راهبرد همه کشورها این است که اگر کشوری بخواهد اقتدار ملی کشور دیگری را بسنجد، امنیت ملی آن کشور را مورد آزمایش و سنجش قرار می‌دهد.
وی افزود:درحال حاضر جمهوری اسلامی ایران به لحاظ امنیت ملی، در رتبه نخست در میان کشورهای منطقه قرار دارد؛ البته باید در نظر داشت که مؤلفه اصلی امنیت ملی در "وحدت ملی" کشور خلاصه می‌شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد:‌ راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به گواهی همه رسانه‌ها و تحلیل‌گران منصف بی‌نظیر بود و در واقع ملت با این راهپیمایی، سیلی محکمی به گوش زیاده‌خواهان زد.
عابدی ادامه داد:‌البته باید توجه داشت که با اوج‌گیری تهدیدات نظامی دشمن در ماه‌‌های اخیر، رهبر انقلاب در نماز جمعه اخیرشان پاسخ همه این تهدیدات را دادند، و آن سخنان نهایتاً منجر به قیام مردمی در بیش از ۱۰۰ شهر آمریکا علیه سیاست‌های کاخ سفید شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر وحدت ملی کشور از سطح خوبی برخوردار است، تأکید کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امنیت انتخابات اسفند 90 را تضمین کرد ولی در کل پیام این راهپیمایی این بود که ملت با شوری میلیونی پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد.
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000