هدر اصلی
1390/11/26 09:33:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری:

آمریکا‌ و رژیم صهیونیستی به بررسی عملکرد خود بپردازند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: هنوز مردم لباس سیاه‌شان را از ترور دانشمندان هسته‌یی که توسط اسراییلی‌ها ترور شده‌اند بیرون نیاورده‌اند که چنین اتهاماتی را متوجه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند.
آمریکا‌ و رژیم صهیونیستی به بررسی عملکرد خود بپردازند یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: هنوز مردم لباس سیاه‌شان را از ترور دانشمندان هسته‌یی که توسط اسراییلی‌ها ترور شده‌اند بیرون نیاورده‌اند که چنین اتهاماتی را متوجه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg آمریکا‌,و,رژیم,صهیونیستی,به,بررسی,عملکرد,خود,بپردازند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛پرویز سروری درخصوص اتهام رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن ایران در انفجار سفارت این رژیم در هند ،به ایسنا گفت:در این زمینه مسبوق به سابقه هستیم، زیرا هر اقدامی که علیه منافع آمریکا و اسراییل صورت می‌گیرد، بی درنگ آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها انگشت اشاره‌شان را به طرف ایران می‌گیرند.

وی افزود:درحالی که ایران طی 33 سال نشان داده که با ترور و تروریسم هیچ رابطه‌ای ندارد و اساسا از نظر اعتقادی این کار را درست نمی‌داند و بهتر است عنوان شود که ایران بزرگترین قربانی تروریسم آن هم ازنوع اسراییلی - آمریکایی است.

نماینده‌ مردم تهران درمجلس خاطرنشان کرد:هنوز مردم لباس سیاه‌شان را از ترور دانشمندان هسته‌یی که توسط اسراییلی‌ها ترور شده‌اند بیرون نیاورده‌اند که چنین اتهاماتی را متوجه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه اظهارداشت:به نظرم آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها به جای این اقدامات بدون مبنا بهتر است که به خودشان بیایند و ببینند چقدر امروز به علت عملکرد غلط‌شان منفور دنیا هستند.

وی با بیان این‌که تمام ملت‌های دنیا ازخبر شنیدن ضربه زدن به منافع آمریکا و اسراییل خشنود می‌شوند، تصریح کرد:آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها باید به این نکته فکر کنند،چرا درهمه جای دنیا باید در گاردهای آهنین زندگی کنند و با کوچکترین برداشته شدن این حفاظت‌های سنگین مورد حمله مردم قرار گیرند،این نکته‌ای است که آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها به علت عدم بررسی آن دائما دچار لطمات و ضربات از طرف ملت‌ها می‌شوند.

سروری تاکید کرد:امروز آمریکایی‌ها به علت سیاست‌های غلط‌شان علیه ملت‌ها درهر نقطه‌ای هدف ملت‌ها هستند و حتی مشاهده می‌شود که رییس جمهور آمریکا درهر جایی که وارد می‌شود،مردم با شور و شعف با تخم‌مرغ و کفش به استقبال آنها می‌روند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet