شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سروری:

آمریکا‌ و رژیم صهیونیستی به بررسی عملکرد خود بپردازند

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: هنوز مردم لباس سیاه‌شان را از ترور دانشمندان هسته‌یی که توسط اسراییلی‌ها ترور شده‌اند بیرون نیاورده‌اند که چنین اتهاماتی را متوجه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 09:33
آمریکا‌ و رژیم صهیونیستی به بررسی عملکرد خود بپردازند یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: هنوز مردم لباس سیاه‌شان را از ترور دانشمندان هسته‌یی که توسط اسراییلی‌ها ترور شده‌اند بیرون نیاورده‌اند که چنین اتهاماتی را متوجه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg آمریکا‌,و,رژیم,صهیونیستی,به,بررسی,عملکرد,خود,بپردازند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛پرویز سروری درخصوص اتهام رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن ایران در انفجار سفارت این رژیم در هند ،به ایسنا گفت:در این زمینه مسبوق به سابقه هستیم، زیرا هر اقدامی که علیه منافع آمریکا و اسراییل صورت می‌گیرد، بی درنگ آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها انگشت اشاره‌شان را به طرف ایران می‌گیرند.

وی افزود:درحالی که ایران طی 33 سال نشان داده که با ترور و تروریسم هیچ رابطه‌ای ندارد و اساسا از نظر اعتقادی این کار را درست نمی‌داند و بهتر است عنوان شود که ایران بزرگترین قربانی تروریسم آن هم ازنوع اسراییلی - آمریکایی است.

نماینده‌ مردم تهران درمجلس خاطرنشان کرد:هنوز مردم لباس سیاه‌شان را از ترور دانشمندان هسته‌یی که توسط اسراییلی‌ها ترور شده‌اند بیرون نیاورده‌اند که چنین اتهاماتی را متوجه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه اظهارداشت:به نظرم آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها به جای این اقدامات بدون مبنا بهتر است که به خودشان بیایند و ببینند چقدر امروز به علت عملکرد غلط‌شان منفور دنیا هستند.

وی با بیان این‌که تمام ملت‌های دنیا ازخبر شنیدن ضربه زدن به منافع آمریکا و اسراییل خشنود می‌شوند، تصریح کرد:آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها باید به این نکته فکر کنند،چرا درهمه جای دنیا باید در گاردهای آهنین زندگی کنند و با کوچکترین برداشته شدن این حفاظت‌های سنگین مورد حمله مردم قرار گیرند،این نکته‌ای است که آمریکایی‌ها و اسراییلی‌ها به علت عدم بررسی آن دائما دچار لطمات و ضربات از طرف ملت‌ها می‌شوند.

سروری تاکید کرد:امروز آمریکایی‌ها به علت سیاست‌های غلط‌شان علیه ملت‌ها درهر نقطه‌ای هدف ملت‌ها هستند و حتی مشاهده می‌شود که رییس جمهور آمریکا درهر جایی که وارد می‌شود،مردم با شور و شعف با تخم‌مرغ و کفش به استقبال آنها می‌روند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000