هدر اصلی
1390/11/26 10:33:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
توکلی:

برای تحقق وحدت همه باید از مواضع خود کوتاه بیایند

رئیس مرکز پژوهش های مجلس با ابراز نارضایتی از عدم حضور برخی افراد و قرار گرفتن اسم برخی دیگر در فهرست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان این نوع چینش را در ائتلاف طبیعی خواند و گفت: برای تحقق وحدت در ائتلاف همه باید از مواضع خود تنازل کنند.
برای تحقق وحدت همه باید از مواضع خود کوتاه بیایند رئیس مرکز پژوهش های مجلس با ابراز نارضایتی از عدم حضور برخی افراد و قرار گرفتن اسم برخی دیگر در فهرست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان این نوع چینش را در ائتلاف طبیعی خواند و گفت: برای تحقق وحدت در ائتلاف همه باید از مواضع خود تنازل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/1747.jpg برای,تحقق,وحدت,همه,باید,از,مواضع,خود,کوتاه,بیایند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد توکلی درخصوص فهرست کاندیداهای تهران جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:این فهرست ثمره ائتلاف جریان ها و گروه های مختلف و متنوع اصولگراست و طبیعتا نمی توان انتظار داشت که کاملا به شکلی که هر دسته یا گروهی مایل است شکل بگیرد.

نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد:ازعدم حضور برخی دوستان و قرارگرفتن اسم برخی افراد در این فهرست دلخور هستم،اما طبیعی است زمانی که احزاب و گروه های سیاسی کار ائتلافی انجام می دهند همه باید از مواضع خود تنازل کنند تا وحدت تحقق پیدا کند.
توکلی د خصوص وجود فهرست های متعدد اصولگرایی در تهران گفت:اگر فهرست های متعدد از طرف جریان های اصولگرایی برای انتخابات آتی ارائه نمی شد و احزاب و گروه های سیاسی اصولگرا با وحدت در انتخابات حضور می یافتند، بهتر بود.
وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم با حضور سلایق و لیست های متعدد اصولگرایی انتخاباتی سالم و اخلاقی برگزار شود.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet