شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
توکلی:

برای تحقق وحدت همه باید از مواضع خود کوتاه بیایند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مرکز پژوهش های مجلس با ابراز نارضایتی از عدم حضور برخی افراد و قرار گرفتن اسم برخی دیگر در فهرست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان این نوع چینش را در ائتلاف طبیعی خواند و گفت: برای تحقق وحدت در ائتلاف همه باید از مواضع خود تنازل کنند.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 10:33
برای تحقق وحدت همه باید از مواضع خود کوتاه بیایند رئیس مرکز پژوهش های مجلس با ابراز نارضایتی از عدم حضور برخی افراد و قرار گرفتن اسم برخی دیگر در فهرست انتخاباتی جبهه متحد اصولگرایان این نوع چینش را در ائتلاف طبیعی خواند و گفت: برای تحقق وحدت در ائتلاف همه باید از مواضع خود تنازل کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/1747.jpg برای,تحقق,وحدت,همه,باید,از,مواضع,خود,کوتاه,بیایند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛احمد توکلی درخصوص فهرست کاندیداهای تهران جبهه متحد اصولگرایان در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:این فهرست ثمره ائتلاف جریان ها و گروه های مختلف و متنوع اصولگراست و طبیعتا نمی توان انتظار داشت که کاملا به شکلی که هر دسته یا گروهی مایل است شکل بگیرد.

نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی تصریح کرد:ازعدم حضور برخی دوستان و قرارگرفتن اسم برخی افراد در این فهرست دلخور هستم،اما طبیعی است زمانی که احزاب و گروه های سیاسی کار ائتلافی انجام می دهند همه باید از مواضع خود تنازل کنند تا وحدت تحقق پیدا کند.
توکلی د خصوص وجود فهرست های متعدد اصولگرایی در تهران گفت:اگر فهرست های متعدد از طرف جریان های اصولگرایی برای انتخابات آتی ارائه نمی شد و احزاب و گروه های سیاسی اصولگرا با وحدت در انتخابات حضور می یافتند، بهتر بود.
وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم با حضور سلایق و لیست های متعدد اصولگرایی انتخاباتی سالم و اخلاقی برگزار شود.
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000