هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مهمان‌پرست با رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن در انفجار بانکوک:

تلاش برای تخریب روابط دوستانه ایران و تایلند اقدامی واهی است

سرویس سیاسی
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن ایران در انفجار شهر بانکوک، تلاش آن رژیم برای تخریب روابط دوستانه و تاریخی بین ایران و تایلند را اقدامی واهی و بی ثمر دانست.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 10:02
تلاش برای تخریب روابط دوستانه ایران و تایلند اقدامی واهی است سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن ایران در انفجار شهر بانکوک، تلاش آن رژیم برای تخریب روابط دوستانه و تاریخی بین ایران و تایلند را اقدامی واهی و بی ثمر دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/6092.jpg تلاش,برای,تخریب,روابط,دوستانه,ایران,و,تایلند,اقدامی,واهی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رامین مهمان‌پرست گفت: رژیم صهیونیستی و دولت آمریکا ماه گذشته نیز با اعلام هشدارهایی در برخی رسانه‌های وابسته به خود تلاش کردند وضعیت امنیتی تایلند را پرمخاطره نشان دهند که با درایت مقامات تایلندی و اعتراض شدید آنان مواجه شد و البته این امر نشان‌گر برنامه‌ریزی و تلاش‌های سوء رژیم صهیونیستی در راستای سناریوی کنونی بوده است.

وی افزود: ادعاهای رژیم صهیونیستی در ارتباط با انفجار امروز بانکوک، در ادامه اتهامات واهی دولت آمریکا مبنی بر ترور سفیر عربستان در واشنگتن بوده و هم‌زمانی ادعاهای بی اساس این رژیم در مورد دست داشتن کشورمان در انفجارهای گرجستان و هند با حوادث امروز بانکوک، حاکی از توطئه این رژیم با سناریوسازی و فضاسازی‌های مشکوک می‌باشد.

مهمان‌پرست در خاتمه ضمن محکومیت شدید هرگونه فعالیت تروریستی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران مسبب اینگونه اقدامات تروریستی را عاملین رژیم صهیونیستی با اهداف پنهان و جنایتکارانه دانسته و آمادگی کامل، همه جانبه و سریع خود را برای کمک و همکاری با دولت تایلند جهت روشن شدن ابعاد این حوادث اعلام می‌دارد.

پایان پیام

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000