هدر اصلی
1390/11/26 11:14:58
سرویس فرهنگی
یوناتان بت‌کلیا:

حضور پرقدرت یک تیم باشگاهی در آسیا به نام ایران تمام می‌شود

عضو فراکسیون ورزش با تاکید بر ضرورت استفاده از هواداران تیم‌های گوناگون در زمان بازی یک تیم از ایران مقابل نمایندگان کشورهای دیگر تصریح کرد: حضور پرقدرت نماینده ایران در رقابت‌های بین‌المللی برای حیثیث ورزشی ایران مهم است.
حضور پرقدرت یک تیم باشگاهی در آسیا به نام ایران تمام می‌شود عضو فراکسیون ورزش با تاکید بر ضرورت استفاده از هواداران تیم‌های گوناگون در زمان بازی یک تیم از ایران مقابل نمایندگان کشورهای دیگر تصریح کرد: حضور پرقدرت نماینده ایران در رقابت‌های بین‌المللی برای حیثیث ورزشی ایران مهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/16218.jpg حضور,پرقدرت,یک,تیم,باشگاهی,در,آسیا,به,نام,ایران,تمام,می‌شود Icana

یوناتن بت‌کلیا در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت گفت: در بازی تیم استقلال با یک تیم خارجی ، ما می توانیم این تیم را تیم ملی خود بدانیم و حمایت از آن می‌تواند به نوعی موفقیت ملی منتج شود. تیم‌های باشگاهی کشور در داخل با هم رقابت سالم دارند و در خارج از کشور رفاقت و اتحاد و این اتحاد برای دفاع از حیثیت ایران بزرگ امری ضروری است.

نماینده مردم آشوریان و کلدانیان در مجلس شورای اسلامی درباره هواداری ایرانیان از تیم‌های فوتبال افزود: مردم ما فوتبال‌دوست هستند و حیثیت٬ عشق و علاقه‌شان را در فوتبال به خوبی نشان می‌دهند؛ بنابراین یارکشی تیم‌ها در فضای داخلی نباید وارد عرصه رقابت با تیم‌هایی از دیگر کشورها شود زیرا نهایتا باعث کاهش سهم کشور ما در جام‌های مختلف خواهد شد.

نماینده اقلیت‌های دینی در مجلس تاکید کرد: مربیان و مسئولان تیم‌های مختلف باید از هواداران خود بخواهند با حمایت از بقیه تیم‌ها در بازی‌های خارجی آنها را مورد حمایت قرار دهند همچنانکه در دنیا نیز طرفداران تیم‌های مختلف در زمان بازی تیم ملی کشورشان٬ بدون توجه به تیم‌های باشگاهی٬ همه با هم متحد می شوند و برای حیثیت خود آن تیم را در زمینه‌های مختلف تشویق می‌کنند.

بت کلیا تصریح کرد: طرفداران برای هر تیمی پتانسیل محسوب می‌شوند بنابراین اگر مدیریت ورزش کشور برنامه‌ریزی خوبی داشته باشد ما می توانیم از این ظرفیت استفاده مطلوبی داشته باشیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد همه مردم و هواداران تیم‌های مختلف برای تشویق این تیم حاضر شوند و طرفداران قرمز و یا آبی و یا هر تیم دیگری برای حمایت بر مبنای عشق و علاقه به میهن و سربلندی ورزشکاران در ورزشگاه حاضر شوند.

در حالی‌که بازی استقلال – الاتفاق در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان تنها نماینده ایران نگاههای بسیاری را به خود معطوف کرده است٬ مسئولان باشگاه‌های مختلف در داخل کشور خواستار حمایت هواداران خود از این تیم شده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet