هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقازاده:

هدف رژیم صهیونیستی از طرح اتهام علیه ایران ایجاد جو رسانه‌ای است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این احتمال که انفجار در سفارتخانه های رژیم صهیونیستی طراحی خود اسرائیلی ها بوده است، گفت: با توجه به اینکه تمامی سیاست های رژیم صهیونیستی در قبال کشورمان شکست خورده است این حربه آنها نیز برایشان سودی نخواهند داشت.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 12:37
هدف رژیم صهیونیستی از طرح اتهام علیه ایران ایجاد جو رسانه‌ای است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این احتمال که انفجار در سفارتخانه های رژیم صهیونیستی طراحی خود اسرائیلی ها بوده است، گفت: با توجه به اینکه تمامی سیاست های رژیم صهیونیستی در قبال کشورمان شکست خورده است این حربه آنها نیز برایشان سودی نخواهند داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/518.jpg هدف,رژیم,صهیونیستی,از,طرح,اتهام,علیه,ایران,ایجاد,جو,رسانه‌ای,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدعلی آقازاده درباره خبرحمله به سفارت رژیم صهیونیستی درگرجستان و هند و تلاش این رژیم برای نسبت دادن این حملات به جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان به مهر گفت:رژیم صهیونیستی با تبلیغات رسانه ای نظام استکباری و حمایت آمریکا هر اتفاقی که در سطح منطقه و جهان می افتد اولا مسلمانان را مورد اتهام قرار می دهد و سپس سعی در متهم کردن جمهوری اسلامی ایران در این نوع درگیری ها و اتفاقات را دارد.

نماینده رشت در مجلس افزود: رژیم صهیونیستی می خواهد با استفاده از موضوع انفجار در سفارتخانه های خود و ربط دادن آن به نیروهای طرفدار و حامی جمهوری اسلامی ضمن متهم کردن آنها، از این موضوع به نفع خود بهره برداری کند. این موضوع جزو تبلیغات رسانه ای استکبار است و قصد دارند در این راستا یک شانتاژ و تبلیغات جدید علیه ایران به راه بیندازند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکا چون در بحث تحریم ها علیه ایران خود را  شکست خورده می بینند می خواهند با اینگونه تبلیغات علیه ایران خود را ساماندهی و تقویت کنند.
وی با بیان اینکه این همان تفکرات و اعتقادات جریان سلطه و لابی صهیونیستی است،عنوان کرد:آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقاطع مختلف بالاخص در مقطع کنونی می خواهند به اهداف شومشان دست پیدا کنند و فضای رسانه ای و تبلیغاتی علیه ایران را بسیج کنند.
آقازاده در پایان با بیان اینکه چه بسا انفجار رخ داده درسفارتخانه رژیم صهیونیستی در هند و گرجستان طراحی خودشان بوده است تا بتوانند آن را به دیگران نسبت داده و از این طریق فضایی به عنوان یک حلقه مکمل در بحث تحریم ها ایجاد کنند، گفت: با توجه به اینکه تمامی سیاست های رژیم صهیونیستی در قبال کشورمان شکست خورده است این حربه آنها نیز برایشان سودی نخواهند داشت./
 
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000