روز مجلس
1390/11/26 12:37:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده:

هدف رژیم صهیونیستی از طرح اتهام علیه ایران ایجاد جو رسانه‌ای است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این احتمال که انفجار در سفارتخانه های رژیم صهیونیستی طراحی خود اسرائیلی ها بوده است، گفت: با توجه به اینکه تمامی سیاست های رژیم صهیونیستی در قبال کشورمان شکست خورده است این حربه آنها نیز برایشان سودی نخواهند داشت.
هدف رژیم صهیونیستی از طرح اتهام علیه ایران ایجاد جو رسانه‌ای است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این احتمال که انفجار در سفارتخانه های رژیم صهیونیستی طراحی خود اسرائیلی ها بوده است، گفت: با توجه به اینکه تمامی سیاست های رژیم صهیونیستی در قبال کشورمان شکست خورده است این حربه آنها نیز برایشان سودی نخواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/518.jpg هدف,رژیم,صهیونیستی,از,طرح,اتهام,علیه,ایران,ایجاد,جو,رسانه‌ای,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدعلی آقازاده درباره خبرحمله به سفارت رژیم صهیونیستی درگرجستان و هند و تلاش این رژیم برای نسبت دادن این حملات به جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان به مهر گفت:رژیم صهیونیستی با تبلیغات رسانه ای نظام استکباری و حمایت آمریکا هر اتفاقی که در سطح منطقه و جهان می افتد اولا مسلمانان را مورد اتهام قرار می دهد و سپس سعی در متهم کردن جمهوری اسلامی ایران در این نوع درگیری ها و اتفاقات را دارد.

نماینده رشت در مجلس افزود: رژیم صهیونیستی می خواهد با استفاده از موضوع انفجار در سفارتخانه های خود و ربط دادن آن به نیروهای طرفدار و حامی جمهوری اسلامی ضمن متهم کردن آنها، از این موضوع به نفع خود بهره برداری کند. این موضوع جزو تبلیغات رسانه ای استکبار است و قصد دارند در این راستا یک شانتاژ و تبلیغات جدید علیه ایران به راه بیندازند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی و آمریکا چون در بحث تحریم ها علیه ایران خود را  شکست خورده می بینند می خواهند با اینگونه تبلیغات علیه ایران خود را ساماندهی و تقویت کنند.
وی با بیان اینکه این همان تفکرات و اعتقادات جریان سلطه و لابی صهیونیستی است،عنوان کرد:آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقاطع مختلف بالاخص در مقطع کنونی می خواهند به اهداف شومشان دست پیدا کنند و فضای رسانه ای و تبلیغاتی علیه ایران را بسیج کنند.
آقازاده در پایان با بیان اینکه چه بسا انفجار رخ داده درسفارتخانه رژیم صهیونیستی در هند و گرجستان طراحی خودشان بوده است تا بتوانند آن را به دیگران نسبت داده و از این طریق فضایی به عنوان یک حلقه مکمل در بحث تحریم ها ایجاد کنند، گفت: با توجه به اینکه تمامی سیاست های رژیم صهیونیستی در قبال کشورمان شکست خورده است این حربه آنها نیز برایشان سودی نخواهند داشت./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet