هدر اصلی
1390/11/26 12:10:30
سرویس بین الملل
کواکبیان:

اتهام ایهود باراک به ایران،دورزدن واقعیت‌ها است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان این که اتهام زدن به ایران از سوی رژیمی که تروریسم دولتی را در کشورهای مختلف تقویت می‌کند، بسیار مضحک، پوچ و واهی است،گفت: اتهام ایهود باراک به ایران،دورزدن واقعیت‌ها است.
اتهام ایهود باراک به ایران،دورزدن واقعیت‌ها است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان این که اتهام زدن به ایران از سوی رژیمی که تروریسم دولتی را در کشورهای مختلف تقویت می‌کند، بسیار مضحک، پوچ و واهی است،گفت: اتهام ایهود باراک به ایران،دورزدن واقعیت‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/13562.jpg اتهام,ایهود,باراک,به,ایران،دورزدن,واقعیت‌ها,است Icana

مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، درباره انفجارهای روز گذشته در بانکوک و اتهام رژیم صهیونیستی مبنی بر دخالت ایران در این حادثه، گفت: انفجارهایی که در تایلند، هندوستان و گرجستان صورت گرفته به احتمال بسیار زیادی از اقدامات خود رژیم صهیونیستی و البته موساد است.

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر درمجلس شورای اسلامی، افزود: اگر هم این احتمال قطعی نباشد سوءاستفاده رژیم صهیونیستی از این حوادث بیانگر این واقعیت است که رژیم اشغالگر قدس چندان نگران از حوادث تروریستی در کشورهای منطقه نیست و فقط می‌خواهد با اتهام زدن به ایران از هر فرصتی استفاده کند.

وی با بیان این که اتهام زدن به جمهوری اسلامی ایران از سوی رژیمی که  تروریسم دولتی را در کشورهای مختلف تقویت می‌کند بسیار مضحک، پوچ و واهی است، اظهار کرد: ایران این گونه اتهامات را در راستای همان حرف بی‌ربطی که چند ماه پیش درباره اتهام به ایران مبنی بر ترور سفیرعربستان زده شد ارزیابی می‌کند و تاکید  داریم که سناریوی رژیم صهیونیستی با این اتهامات عرصه روابط بین‌الملل ایران با کشورها را تنگ نخواهد کرد.

 باراک با اتهام زدن به ایران، برای کشورهای دنیا فیلم بازی می‌کند

این عضو فراکسیون خط امام (ره) در مجلس هشتم ، تاکید کرد: رژیم صهیونیستی از آنجایی که در روابط بین‌الملل خود با کشورهای دنیا و به خصوص کشورهای منطقه توان برخورد منطقی و عقلانی ندارد مرتبا سعی می‌کند با اتهام به ایران خود را نگران اوضاع کشورهای دیگر بداند.

نماینده مردم سمنان ادامه داد: رژیم صهیونیستی تصور می‌کند ملت‌های دنیا و افکارعمومی جهان چنین اتهاماتی علیه ایران  را باور می‌کند در حالی که ایران هیچ نیازی به اقدامات تروریستی ندارد و بارها  این اقدامات تروریستی را محکوم کرده‌است.

کواکبیان با بیان این که ایران معتقد است کسانی که خود دست در اقدامات تروریستی دارند با فرافکنی‌های تبلیغاتی نمی‌توانند آثار شوم تروریسم را از خود بزدایند، تصریح کرد:این بارهم رژیم صهیونیستی قصد فرافکنی و دورزدن واقعیت‌ها را دارد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم درباره رابطه ایران با تایلند، گفت: به طور کلی جمهوری اسلامی ایران با هند، تاجیکستان و تایلند روابط خوب و حسنه‌ای را دارد و به طور قطعی هیچگونه زمینه‌ای برای بر هم خوردن روابط حسنه با این سه کشور نمی‌تواند ایجاد شود.

وی ادامه داد: تهمت‌ها و اتهاماتی که به ایران زده می‌شود به احتمال زیاد از سوی خود دولت‌های این کشورها رد خواهد شد و اقداماتی کارشناسانه و امنیتی از سوی این کشورها آنها را به این نتیجه خواهد رساند که ایران هیچ نقشی در حوادث تروریستی در منطقه ندارد.

روز گذشته و ساعاتی بعد از وقوع سه انفجار در بانکوک، پایتخت تایلند، وزیر دفاع اسرائیل  جمهوری اسلامی ایران را متهم به دست داشتن در این انفجارها کرد.

 رامین مهانپرست سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن رد ادعاهای رژیم صهیونیستی مبنی بر دست داشتن ایران در انفجار شهر بانکوک، تلاش آن رژیم برای تخریب روابط دوستانه و تاریخی بین ایران و تایلند را اقدامی واهی و بی ثمر دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet